Brian´s S Series INT betony 30+1" / WBW - white/blue/white

Brankářské betony Brian´s S Series INT jsou nejnovější betony, které jsou extrémně odolné a přitom lehké. Patří mezi nejprodávanější juniorské hokejové betony pro náročné brankář.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
16 299 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
4 200 Kč (26%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
11 978 Kč
475,22 €
Cena dnes:
12 099 Kč
Váš výběr: 30+1" / WBW - white/blue/white
Varianty produktu: (1)

Brankářské betony Brian´s S Series INT jsou nejnovější betony značky Brian´s S Series. Jsou extrémně odolné a přitom lehké. Pružné betony velmi jistě drží na noze. Patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii ke špičce.


Nejdůležitějším parametrem těchto betonů je tzv. "E Foam Technology" - pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian´s, která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy - betony S Series jsou ve své cenové třídě výjimečně lehké. Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost, díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar "S". Hladký, rovný povrch betonů pak přispívá k lepší předvídatelnosti odrazu puku a jeho kontrole.


Betony S Series jsou ideální pro brankáře s hybridním i butterfly stylem a pro ty, kteří upřednostňují betony pružnější – dva kolenní ohyby (nad kolenem a pod ním) zaručují dostatečnou ohebnost.


Další vlastností činící tyto betony špičkou je unikátní "Smart Strap System" - rychlé a snadné upínání na nastavitelné suché zipy. Díky ideálnímu umístění (pásek ve tvaru "Y" v hlavní lýtkové části, pod kolenem a okolo stehen) drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou. . Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné, je proto možné je prodloužit či zkrátit podle potřeby.


Některé části betonů jsou pro lepší komfort odnímatelné, například polstrování v lýtkové oblasti, z vnitřní strany kolen nebo utahovací pásky. Díky všem těmto parametrům je možné betony přizpůsobit přesně dle individuálních požadavků.


Stejně jako všechny produkty Brian´s jsou i tyto betony vyrobeny profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.


Specifikace:

  • revoluční E Foam Technology
  • styl: všechny – pružnější, s více body ohybu
  • velmi nízká hmotnost
  • hladký, rovný povrch pro lepší předvídatelnost odrazu puku a jeho kontrolu
  • 2 kolenní ohyby
  • vnější materiál: syntetická kůže
  • komfortní čtvercové chrániče stehen z vícevrstvé pěny
  • odnímatelné části

Brankářské betony Brian´s S Series INT betony 30+1" / WBW - white/blue/white je k dispozici skladem dnes pouze za 12 099 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Brian´s S Series INT betony můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brian´s S Series INT betony dnes a ušetřete 4 200 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu brankářské betony Brian´s S Series INT betony 30+1" / WBW - white/blue/white? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brian´s S Series INT betony 30+1" / WBW - white/blue/white

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč