Acron O-3 Swiss Istor

Ostřič nástrojů Acron O-3 Swiss Istor je profesionální švýcarský ostřič nástrojů, jehož kvalitu a velikost ocení každý řemeslník. Vhodný k ostření nožů (včetně ozubeného ostří), nůžek, zahradnických nůžek, sekyr, hran lyží, rybářských háčků atd.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
999 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
100 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
33,61 €
Cena dnes jen:
899 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Acron O-3 Swiss Istor

Ostřič nástrojů Acron O-3 Swiss Istor je profesionální švýcarský ostřič nástrojů, jehož kvalitu a velikost ocení každý řemeslník. Vhodný k ostření nožů (včetně ozubeného ostří), nůžek, zahradnických nůžek, sekyr, hran lyží, rybářských háčků atd. Speciální ostřící hranol se dvěma břity. Má otvor v rukojeti je praktickou funkcí pro zavěšení ostřiče.

Rodinná společnost ISTOR AG založená v roce 1964 v městečku Frauenfeld ve Švýcarsku vyrábí již mnoho let špičkové ostřiče, které jsou synonymem pro švýcarskou kvalitu. V současné době má společnost ISTOR AG zástupce pro své výrobky ve více než 50 zemích světa a neustále svůj sortiment rozšiřuje o nové modely.

Ostřič nástrojů Acron O-3 Swiss Istor dnes za pouhých 899 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Pokud si Acron O-3 Swiss Istor objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 14.7.2020. Nákupem dnes ušetříte 100 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Ostřič nástrojů Acron O-3 Swiss Istor? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Acron O-3 Swiss Istor

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč