Cocoon mumie cornflower

Spacáková přikrývka Acron Cocoon mumie cornflower je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Je tvaru mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Přikrývka obsahuje kapsu pro vložení polštáře a stahovací kapuce.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 770 Kč
Ušetříte:
362 Kč (21%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
55,28 €
Cena dnes jen:
1 408 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon mumie cornflower

Spacáková přikrývka Acron Cocoon mumie cornflower je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Je tvaru mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Přikrývka obsahuje kapsu pro vložení polštáře a stahovací kapuce. Dostatečně široká je horní část a také je zúžený prostor pro nohy. Má dvojité prošívání a nylonový kompresní vak. Použitelné také jako hygienická vložka do spacího pytle tvaru mumie, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost. Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu.

Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Vysoce kvalitní hedvábí je optimálním materiálem, který zabírá minimum místa a nabízí minimum hmotnosti. Hedvábí je prodyšné, měkké a poskytuje na dotek velmi příjemný pocit. Dobře reaguje na měnící se teploty, působí chladivě během tropických teplot a hřejivě v chladných podmínkách. Teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu

Spacáková přikrývka Cocoon mumie cornflower je k dispozici skladem dnes pouze za 1 408 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Cocoon mumie cornflower můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon mumie cornflower dnes a ušetřete 362 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka Cocoon mumie cornflower? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon mumie cornflower

Rozměry:241 x 90/56 cm
Hmotnost:135 g
Dotaz k produktu:

Cocoon mumie cornflower

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč