Cocoon mumie heather grey

Spacáková přikrývka Cocoon mumie heather grey je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Ve tvaru mumie pro minimum hmotnosti.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
708 Kč
Ušetříte:
195 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
20,07 €
Cena dnes jen:
513 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon mumie heather grey

Spacáková přikrývka Cocoon mumie heather grey je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Ve tvaru mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Obsahuje kapsu pro vložení polštáře. Má stahovací kapuci. Dostatečně široká horní část a zúžený prostor pro nohy. Je dvojitého prošívání. Má nylonový kompresní vak. Použitelné také jako hygienická vložka do spacího pytle tvaru mumie, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost. Je ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Organická bavlna pochází z indických rodinných farem a její pěstování slouží ke zlepšení sociální situace zemědělců a pěstitelských komunit. Ekologické pěstování bavlny bez použití pesticidů se vyznačuje velkým respektem k životnímu prostředí, přírodními přístupy k ochraně před škůdci a k úrodnosti půdy, kdy jsou používaná jen organická hnojiva. Materiál je vysoce kvalitní, velmi lehký a jemný, ale přesto odolný. Organická bavlna je prodyšná a působí měkce při styku s pokožkou. Teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu.

Spacáková přikrývka Cocoon mumie heather grey je k dispozici skladem dnes pouze za 513 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 22.11.2017, nebo si Cocoon mumie heather grey můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon mumie heather grey dnes a ušetřete 195 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka Cocoon mumie heather grey? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon mumie heather grey

Rozměr:241 x 90/56 cm
Materiál:organická bavlna
Teplota max/min:přidaná +2,9°C
Dotaz k produktu:

Cocoon mumie heather grey

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč