Cocoon mumie muddy elephant

Spacáková přikrývka Cocoon mumie muddy elephant je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Má tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 646 Kč
Ušetříte:
197 Kč (12%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 435 Kč
55,22 €
Cena dnes:
1 449 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon mumie muddy elephant

Spacáková přikrývka Cocoon mumie muddy elephant je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Má tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Kapsa pro vložení polštáře a stahovací kapuce. Dostatečně široká horní část a zúžený prostor pro nohy. Má dvojité prošívání. Použitelná také jako hygienická vložka do spacího pytle tvaru mumie, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost. Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Vysoce kvalitní hedvábí je optimálním materiálem, který zabírá minimum místa a nabízí minimum hmotnosti.

Spacáková přikrývka Cocoon mumie muddy elephant je k dispozici skladem dnes pouze za 1 449 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 8.12.2020, nebo si Cocoon mumie muddy elephant můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon mumie muddy elephant dnes a ušetřete 197 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka Cocoon mumie muddy elephant? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon mumie muddy elephant

Rozměry:241 x 90/56 cm
Dotaz k produktu:

Cocoon mumie muddy elephant

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč