Cocoon size 3

Expediční vložka do spacího pytle Cocoon je speciální expediční vložka do spacího pytle s vynikajícími vlastnostmi v malém a lehkém balení.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 790 Kč
Ušetříte:
200 Kč (12%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
62,21 €
Cena dnes jen:
1 590 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon size 3
Expediční vložka do spacího pytle Cocoon je speciální expediční vložka do spacího pytle s vynikajícími vlastnostmi v malém a lehkém balení. Lehké hedvábí ripstop v černé barvě je inovativní materiál vyvinutý COCOON, který je pevnější a odolnější proti roztržení než běžné hedvábí. Materiál velmi rychle schne. Rozdílné velikosti jsou uzpůsobeny k minimalizaci rozměrů a hmotnosti. Elastická stahovací kapuce, díky které lze mít odkrytou pouze špičku nosu. Kompresní vak je vyroben z voděodolného silikonizovaného nylonu ripstop a je napevno připevněn k expediční vložce.

Vak může sloužit např. pro uložení baterky nebo jiných osobních věcí. Poutka na kapuci a v prostoru nohou pro možnost zavěšení (např. při sušení). Teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu.

Expediční vložka do spacího pytle Cocoon size 3 je k dispozici skladem dnes pouze za 1 590 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Cocoon size 3 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon size 3 dnes a ušetřete 200 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Expediční vložka do spacího pytle Cocoon size 3? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon size 3

Rozměry:225 x 88/52 cm
Dotaz k produktu:

Cocoon size 3

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč