BCB Adventure Chameleon Compact Desert

Maskovací barvy BCB Adventure Chameleon Compact Desert je trojbarevná sada kamuflážních krémů vyráběná a dodávaná vojenským složkám spadajícím pod britské ministerstvo obrany a řadu dalších jednotek NATO.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
165 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
26 Kč (16%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
5,41 €
Cena dnes jen:
139 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure Chameleon Compact Desert

Maskovací barvy BCB Adventure Chameleon Compact Desert je trojbarevná sada kamuflážních krémů vyráběná a dodávaná vojenským složkám spadajícím pod britské ministerstvo obrany a řadu dalších jednotek NATO. Pro své vynikající vlastnosti se staly standardní položkou ve výbavě také dalších světových vojenských jednotek. Nedráždí pokožku. Chrání před infračerveným zářením. Díky novému složení má dlouhotrvající efekt. Krémy jsou uloženy v robustní plastové krabičce se zrcátkem na vnitřní straně víka. Pro dokonalé odstranění maskování se doporučují čistící ubrousky Bushcraft BCB-CS610. Vyrobeno ve Velké Británii.

Obsah: Písková, olivově zelená a hnědá barva.

Maskovací barvy BCB Adventure Chameleon Compact Desert je k dispozici skladem dnes pouze za 139 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 30.10.2017, nebo si BCB Adventure Chameleon Compact Desert můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BCB Adventure Chameleon Compact Desert dnes a ušetřete 26 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Maskovací barvy BCB Adventure Chameleon Compact Desert? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

BCB Adventure Chameleon Compact Desert

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč