BCB Adventure Military

Krabička poslední záchrany BCB Adventure Military je vakuově balená vojenská verze krabičky poslední záchrany. Univerzální sada obsahuje 23 předmětů a je určená pro armádní složky celého světa.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
1 095 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
296 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
31,05 €
Cena dnes jen:
799 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure Military

Krabička poslední záchrany BCB Adventure Military je vakuově balená vojenská verze krabičky poslední záchrany. Univerzální sada obsahuje 23 předmětů a je určená pro armádní složky celého světa. Sada je uložena v opětovně uzavíratelné plechové krabičce. Sestaveno BCB Adventure po letech zpětných vazeb ze strany koncových zákazníků. Obsahuje kvalitní produkty, které nenechají nikoho na holičkách.

Obsah krabičky: voděodolná krabička, vinylová páska, maniaturní knoflíkový kompas, nůž, zápalky, tužka, tablety na čištění vody, drát, svíčka, podpalovač, sada na rybaření, píšťalka, šicí sada, spínací špendlíky, strunová pila, instrukce pro přežití v anglickém jazyce, formulář o nehodě, signální zrcátko, troud, voděodolné sáčky, náplasti, jednostranné žiletkové čepele, závěsné očko.

Krabička poslední záchrany BCB Adventure Military je k dispozici skladem dnes pouze za 799 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si BCB Adventure Military můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BCB Adventure Military dnes a ušetřete 296 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Krabička poslední záchrany BCB Adventure Military? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

BCB Adventure Military

Hmotnost:260 g
Rozměr:11 x 8 x 2,8 cm
Obsahuje:23 předmětů
Dotaz k produktu:

BCB Adventure Military

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč