BCB Adventure My First Adventure Kit

Krabička poslední záchrany BCB Adventure My First Adventure Kit je zimní verze dětské sady pro přežití "My First Adventure Kit". Sada je navržena tak, aby všem začínajícím průzkumníkům dodala odhodlání poprvé vyrazit do přírody a objevovat nové věci.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
475 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
131 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,39 €
Cena dnes jen:
344 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure My First Adventure Kit

Krabička poslední záchrany BCB Adventure My First Adventure Kit je zimní verze dětské sady pro přežití "My First Adventure Kit". Sada je navržena tak, aby všem začínajícím průzkumníkům dodala odhodlání poprvé vyrazit do přírody a objevovat nové věci. Sada nabízí skvělou příležitost jak se oprostit od složitých technologií a být kreativní. Inspirováno úspěšnou sadou produktů „BCB Survival Range“. Je uložena v opětovně uzavíratelné plechové krabičce.

Krabička poslední záchrany BCB Adventure My First Adventure Kit je k dispozici skladem dnes pouze za 344 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 26.10.2017, nebo si BCB Adventure My First Adventure Kit můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BCB Adventure My First Adventure Kit dnes a ušetřete 131 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Krabička poslední záchrany BCB Adventure My First Adventure Kit? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

BCB Adventure My First Adventure Kit

Hmotnost:350 g
Rozměry:12 x 8 x 3,5 cm
Obsah balení:9 předmětů
Dotaz k produktu:

BCB Adventure My First Adventure Kit

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč