BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024

Sada filtrů BCB Adventure obsahuje balení dvou filtrů pro přenosnou filtrační lahev.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 075 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
176 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
35,17 €
Cena dnes jen:
899 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024

Sada filtrů BCB Adventure obsahuje balení dvou filtrů pro přenosnou filtrační lahev. Odstraňují více než 99,9% všech nečistot z vody. Využívají technologie vesmírného programu NASA. Vyrobeno z plastu, který neobsahuje BPA. Schváleno FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv). Životnost filtru je na 200 litrů vody nebo 3 měsíce, poté jej nutné jej vyměnit. Biologicky rozložitelná membrána filtru zachycuje bakterie, viry, prvoky, fluoridy, chlor,nemoci přenášené vodou, těžké kovy a zápach. Výsledky filtrace byly potvrzeny zkušebnami v Evropě, Americe a Asii.

Sada filtrů BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024 dnes za pouhých 899 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024 objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve čtvrtek 23.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 176 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Sada filtrů BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

BCB Adventure sada filtrů pro filtrační lahev ADV024

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč