BCB Adventure Shark Repellent

Repelent proti žralokům BCB Adventure Shark Repellent je přípravek na odpuzování žraloků obsahující husté černé barvivo. Chemická složka obsažená v barvivu odpuzuje a dezorientuje žraloka.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
455 Kč
Ušetříte:
66 Kč (15%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
15,12 €
Cena dnes jen:
389 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure Shark Repellent

Repelent proti žralokům BCB Adventure Shark Repellent je přípravek na odpuzování žraloků obsahující husté černé barvivo. Chemická složka obsažená v barvivu odpuzuje a dezorientuje žraloka. Testováno americkým námořnictvem a vybráno jako jediný produkt z 24, který dosáhl úspěchu v odpuzování žraloků. Repelent se aktivuje pouhým zmáčknutím sáčku ve vodě, kde krystalický acetát vytvoří hustý černý mrak, v jehož středu se člověk musí držet. Sáček disponuje připojovacím kabelem, takže zůstává stále v blízkosti těla. Používáno námořnictvem po celém světě. Schváleno pro použití ve složkách NATO (NSN 6850-99-220-3539) do záchranných člunů a sad pro přežití. Určeno na jedno použití

Repelent proti žralokům BCB Adventure Shark Repellent je k dispozici skladem dnes pouze za 389 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si BCB Adventure Shark Repellent můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BCB Adventure Shark Repellent dnes a ušetřete 66 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Repelent proti žralokům BCB Adventure Shark Repellent? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

BCB Adventure Shark Repellent

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč