Eagle Creek 3-Dial TSA Lock & Cable

Zámek s lankem Eagle Creek 3-Dial TSA Lock & Cable je nerezové bezpečnostní lanko s ocelovým poutkem, se kterým budete moci bezpečně připoutat zavazadlo. Má 3číselný kombinační zámek s technologií TSA vyrobený ze zinkové slitiny.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
425 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
46 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
14,83 €
Cena dnes jen:
379 Kč
Logo výrobce: Eagle Creek
Autorizovaný prodejce produktu Eagle Creek 3-Dial TSA Lock & Cable

Zámek s lankem Eagle Creek 3-Dial TSA Lock & Cable je nerezové bezpečnostní lanko s ocelovým poutkem, se kterým budete moci bezpečně připoutat zavazadlo. Má 3číselný kombinační zámek s technologií TSA vyrobený ze zinkové slitiny. Má pevné závěsné oko a 3číselný nastavitelný kombinační zámek s resetovatelnou kombinací čísel. Číselnou kombinaci si může každý zvolit sá. Zámek s označením TSA usnadňuje průchod leteckou kontrolou bez hrozby zničení zavazadla nebo zámku. 1000 možných kombinací TSA umožňuje fyzickou kontrolu zavazadel, která mohou otevřít pouze bezpečnostní inspektoři pomocí univerzálního "master" klíče tak, aby zámky nemusely být při případné kontrole odříznuty. Tato technologie je využívána na letištích a cestovních terminálech na celosvětové úrovni.

Zámek s lankem Eagle Creek 3-Dial TSA Lock & Cable dnes za pouhých 379 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Eagle Creek 3-Dial TSA Lock & Cable objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve středu 22.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 46 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Zámek s lankem Eagle Creek 3-Dial TSA Lock & Cable? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Eagle Creek 3-Dial TSA Lock & Cable

Hmotnost:99 g
Rozměry:zámek 6,5 x 3 cm
Materiál:nerez / slitina zinku
Barva:Oranžová
Délka:lanko 128 cm
Dotaz k produktu:

Eagle Creek 3-Dial TSA Lock & Cable

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč