Go Travel Dual Combi/Key TSA Lock Černá

Zámek Go Travel Dual Combi/Key TSA Lock je duální TSA visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny s použitím ABS plastu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
485 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
66 Kč (14%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
16,41 €
Cena dnes jen:
419 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel Dual Combi/Key TSA Lock
Váš výběr: Černá
Varianty produktu: (3)
Barva

Zámek Go Travel Dual Combi/Key TSA Lock je duální TSA visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny s použitím ABS plastu. Má pevné nerezové závěsné oko a 3číselný nastavitelný kombinační zámek s resetovatelnou kombinací čísel. Číselnou kombinaci si může každý zvolit sám. Zámek s označením TSA usnadňuje průchod leteckou kontrolou bez hrozby zničení zavazadla nebo zámku. Možnost otevření pomocí přiloženého záložního klíče při ztrátě kombinace čísel-balení obsahuje zámek, dva klíčky a resetovací kolík. Přednastavený kód 0-0-0 TSA umožňuje fyzickou kontrolu zavazadel, která mohou otevřít pouze bezpečnostní inspektoři pomocí univerzálního "master" klíče tak, aby zámky nemusely být při případné kontrole odříznuty. Tato technologie je využívána na letištích a cestovních terminálech na celosvětové úrovni. Polymer označovaný jako ABS je proslulý až extrémní mechanickou odolností a houževnatostí. Výhodou ABS je také chemická odolnost vůči kyselinám, louhům, olejům a tukům. Tyto výhodné vlastnosti jsou spojeny s naprostou zdravotní nezávadností.

Zámek Go Travel Dual Combi/Key TSA Lock Černá je k dispozici skladem dnes pouze za 419 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Go Travel Dual Combi/Key TSA Lock můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Go Travel Dual Combi/Key TSA Lock dnes a ušetřete 66 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zámek Go Travel Dual Combi/Key TSA Lock Černá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Go Travel Dual Combi/Key TSA Lock Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč