Go Travel My Date Lock Oranžová

Zámek Go Travel My Date Lock je revoluční TSA visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny s použitím ABS plastu. Má pevné nerezové závěsné oko.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
485 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
96 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
15,24 €
Cena dnes jen:
389 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel My Date Lock
Váš výběr: Oranžová
Varianty produktu: (2)
Barva

Zámek Go Travel My Date Lock je revoluční TSA visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny s použitím ABS plastu. Má pevné nerezové závěsné oko. Možnost nastavení libovolného resetovatelného data, jako jsou narozeniny, svátky, výročí a jiné zvláštní příležitosti. Kombinaci si může každý zvolit sám. Zámek s označením TSA usnadňuje průchod leteckou kontrolou bez hrozby zničení zavazadla nebo zámku. Přednastavený kód 0-1-JAN-0-0 TSA umožňuje fyzickou kontrolu zavazadel, která mohou otevřít pouze bezpečnostní inspektoři pomocí univerzálního "master" klíče tak, aby zámky nemusely být při případné kontrole odříznuty. Tato technologie je využívána na letištích a cestovních terminálech na celosvětové úrovni. Polymer označovaný jako ABS je proslulý až extrémní mechanickou odolností a houževnatostí. Výhodou ABS je také chemická odolnost vůči kyselinám, louhům, olejům a tukům. Tyto výhodné vlastnosti jsou spojeny s naprostou zdravotní nezávadností.

Zámek Go Travel My Date Lock Oranžová je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 389 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Go Travel My Date Lock můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Go Travel My Date Lock dnes a ušetřete 96 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zámek Go Travel My Date Lock Oranžová? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel My Date Lock Oranžová

Hmotnost:67 g
Rozměry:31 x 58 x 13 mm
Materiál:ABS plast/ zinek / ocel
Dotaz k produktu:

Go Travel My Date Lock Oranžová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč