Go Travel USA/Evropa

Adaptér Go Travel USA/Evropa je uzemněný adaptér pro cestující z USA do Evropy. Přeměňuje americké 3pólové uzemněné zástrčky, aby odpovídaly většině 3pólových evropských zásuvek. Certifikováno podle nových bezpečnostních norem. Je vhodné pro použití s malými elektrickými zařízeními.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
290 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
21 Kč (8%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
10,54 €
Cena dnes jen:
269 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel USA/Evropa

Adaptér Go Travel USA/Evropa je uzemněný adaptér pro cestující z USA do Evropy. Přeměňuje americké 3pólové uzemněné zástrčky, aby odpovídaly většině 3pólových evropských zásuvek. Certifikováno podle nových bezpečnostních norem. Je vhodné pro použití s malými elektrickými zařízeními. Je elegantní, kompaktní a lehké. Je bezpečné a má snadné použití. Voltáž 10A max. 250V - 2500W max. Adaptér nepřevádí napětí. Určeno je pro: Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Egypt, Finsko, Francie, Chorvatsko, Indonésie, Island, Itálie, Kamerun, Kapverdy, Litva, Lucembursko, Maďarsko, Maroko, Německo, Nizozemí, Norsko, Pobřeží slonoviny, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina a dalších 66 zemí uvedených v příbalovém letáku.

Adaptér Go Travel USA/Evropa je k dispozici skladem dnes pouze za 269 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Go Travel USA/Evropa můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Go Travel USA/Evropa dnes a ušetřete 21 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Adaptér Go Travel USA/Evropa? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel USA/Evropa

Hmotnost:50 g
Rozměr:59 x 58 x 58 mm
Barva:Bílá
Materiál:Plast
Dotaz k produktu:

Go Travel USA/Evropa

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč