Go Travel Worldwide Earthed

celkem 6 obrázků

Univerzální adaptér Go Travel Worldwide Earthed je univerzální uzemněný cestovní adaptér kompatibilní se zásuvkami ve více než 150 zemích světa. Je určeno pro většinu 2pólových a 3pólových amerických, evropských, britských, čínských a australských zástrček a zásuvek.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 260 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
231 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 019 Kč
40,31 €
Cena dnes:
1 029 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel Worldwide Earthed

Univerzální adaptér Go Travel Worldwide Earthed je univerzální uzemněný cestovní adaptér kompatibilní se zásuvkami ve více než 150 zemích světa. Je určeno pro většinu 2pólových a 3pólových amerických, evropských, britských, čínských a australských zástrček a zásuvek. Výběr vhodné destinace se provádí zmáčknutím horního tlačítka a výběrem příslušného výsuvného kolíku. Voltáž 110V - 250v / 1100W - 2500W (max 10A). Testováno pro bezpečné a snadné použití. Adaptér nepřevádí napětí. Je určeno pro následující země:Argentina, Bahamy, Belgie, Bermudy, Čile, Čína, Filipíny, Finsko, Francie, Gibraltar, Guatemala, Hong Kong, Chorvatsko, Indonésie, Irsko, Itálie, Jižní Korea, Kajmanské ostrovy, Kanárské ostrovy, Kostarika, Kuba, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Malta, Maroko, Mauricius, Německo, Nigérie, Rakousko, Rusko, Řecko, Saudská Arábie, Seychelly, Singapur, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Thajsko, Tunisko, Turecko, USA, Velká Británie (Spojené království), Venezuela, Vietnam a další země uvedené na příbalovém letáku.

Univerzální adaptér Go Travel Worldwide Earthed je k dispozici skladem dnes pouze za 1 029 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Go Travel Worldwide Earthed můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Go Travel Worldwide Earthed dnes a ušetřete 231 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Univerzální adaptér Go Travel Worldwide Earthed? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel Worldwide Earthed

Hmotnost:189 g
Rozměr:71,5 x 65,5 x 51,5 mm
Barva:Bílá
Materiál:Plast
Dotaz k produktu:

Go Travel Worldwide Earthed

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč