Kasper&Richter Connex Reisenstecker

Sada adaptérů Kasper&Richter Connex Reisenstecker je sada čtyř skládacích cestovních adaptérů. Adaptér pro Jižní Evropu je vhodný pro Itálii, Španělsko, Francii, Řecko atd. Adaptér pro USA je vhodný pro USA, Kanadu, Střední a Jižní Ameriku a Východní Asii.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
385 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
36 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,65 €
Cena dnes jen:
349 Kč
Logo výrobce: Kasper & Richter
Autorizovaný prodejce produktu Kasper&Richter Connex Reisenstecker

Sada adaptérů Kasper&Richter Connex Reisenstecker je sada čtyř skládacích cestovních adaptérů. Adaptér pro Jižní Evropu je vhodný pro Itálii, Španělsko, Francii, Řecko atd. Adaptér pro USA je vhodný pro USA, Kanadu, Střední a Jižní Ameriku a Východní Asii. Adaptér pro Afriku/Asii je vhodný pro země Britského Společenství národů, státy Afriky, Srí Lanku, Hong Kong atd. Adaptér pro Velkou Británii je vhodný pro Velkou Británii, Skotsko, Irsko, Hong Kong atd. bSada je určena pouze pro spotřebiče s plochými vidlicemi bez uzemnění. Výrobek nemění napětí. Určeno pro 10/16A 250V~-. Adaptér je možné uložit do černého nylonového pouzdra se stahovací šňůrkou. Je možnost umístění reklamního potisku o rozměru 30 x 15 mm na tělo adaptéru.

Sada adaptérů Kasper&Richter Connex Reisenstecker dnes za pouhých 349 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Kasper&Richter Connex Reisenstecker objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve středu 22.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 36 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Sada adaptérů Kasper&Richter Connex Reisenstecker? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Kasper&Richter Connex Reisenstecker

Pouzdro:nylonové
Hmotnost:90 g
Rozměry:135 x 50 x 49 mm
Barva:Bílá
Dotaz k produktu:

Kasper&Richter Connex Reisenstecker

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč