Robens Beacon Batch Rechargeable

Závěsná svítilna Robens Beacon Batch Rechargeable je lehká a kompaktní dobíjecí závěsná kempinková svítilna. Má 5 režimů svícení - vysoký jas, střední jas, nízký jas, slabé blikání a silné blikání.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
815 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
116 Kč (15%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
27,44 €
Cena dnes jen:
699 Kč
Logo výrobce: Robens
Autorizovaný prodejce produktu Robens Beacon Batch Rechargeable

Závěsná svítilna Robens Beacon Batch Rechargeable je lehká a kompaktní dobíjecí závěsná kempinková svítilna. Má 5 režimů svícení - vysoký jas, střední jas, nízký jas, slabé blikání a silné blikání. Dobíjení je pomocí nabíjecího USB kabelu, který je součástí balení. LED indikátor nabíjení. Kapacita vestavěné baterie je 1900mAh. Má výklopné držadlo pro snadné pověšení. Svítilnu lze umístit na rovnou plochu pro běžné svícení. Magnet na spodní straně pro upevnění na kovové plochy. Doba svícení 10 až 30 hodin závisí na době dobíjení a okolní teplotě. Svítivost je 180 lumenů.

Závěsná svítilna Robens Beacon Batch Rechargeable je k dispozici skladem dnes pouze za 699 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Robens Beacon Batch Rechargeable můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Robens Beacon Batch Rechargeable dnes a ušetřete 116 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Závěsná svítilna Robens Beacon Batch Rechargeable? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Robens Beacon Batch Rechargeable

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč