Robens Scafell

Čelová svítilna Robens Scafell je lehká a kompaktní velmi silná čelová outdoorová svítilna. Má 5 režimů svícení - vysoký jas, nízký jas, SOS, vysoký jas červené světlo a nízký jas červené světlo.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
890 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
91 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
31,26 €
Cena dnes jen:
799 Kč
Logo výrobce: Robens
Autorizovaný prodejce produktu Robens Scafell

Čelová svítilna Robens Scafell je lehká a kompaktní velmi silná čelová outdoorová svítilna. Má 5 režimů svícení - vysoký jas, nízký jas, SOS, vysoký jas červené světlo a nízký jas červené světlo. Široký elastický nastavitelný popruh kolem hlavy. Kryt na baterie je umístěn na zadní části popruhu pro optimální rozvržení hmotnosti. Červené světlo na krytu baterií je pro lepší viditelnost. 2 ks baterií AA nejsou součástí balení. Doba svícení 7 až 40 hodin závisí na kvalitě použitých baterií a okolní teplotě. Svítivost je 240 lumenů.

Čelová svítilna Robens Scafell je k dispozici skladem dnes pouze za 799 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 24.11.2017, nebo si Robens Scafell můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Robens Scafell dnes a ušetřete 91 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Čelová svítilna Robens Scafell? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Robens Scafell

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč