Brians GSU-3 Light Wood INT Levá

Brankářská hokejka Brians GSU-3 Light Wood INT je ideální hůl pro hobby hráče a nenáročné amatérské hráče.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 250 Kč
Ušetříte:
71 Kč (6%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 167 Kč
45,87 €
Cena dnes:
1 179 Kč
Váš výběr: Levá
Varianty produktu: (2)
Strana čepele

Brankářská hokejka Brians GSU-3 Light Wood INT je ideální hůl pro hobby hráče a nenáročné amatérské hráče. Povedená brankářská hokejka s klasickým designem kanadského výrobce Brian´s. Nejlevnější varianta je s označením GSU-1 Wood v bílo-černém provedení. Celo-dřevěná hokejka pro brankáře, kteří nechtějí do vybavení investovat velké peníze . Dostačující hůl pro každého nenáročného, nebo začínajícího gólmana. Od řady GSU-1 se dá očekávat výborná životnost , oproti vyšším modelům má však o něco vyšší hmotnost (není to ale žádná tragédie). Dalším modelem je bílo-modrá řada GSU-2 ABS, která má navíc vyztuženou čepel ABS jádrem.

Díky ABS jádru je zajištěna delší životnost. Hokejka se hodí hobby brankářům, použít ji můžete také na hokejbal. Třetí v pořadí, hokejka GSU-3 Light Wood v bílo-červené je kvalitní odlehčená dřevěná hokejka, se kterou se neztratí žádný brankář v nižších soutěžích. Velmi nízká hmotnost a super životnost jsou v kombinaci s cenovkou velmi výraznými klady této hole Brian´s. Poslední a nejkvalitnější je hokejka řady GSU-4 Foam Core. Pěnovka – jádro příložníku ze speciální pěny , která snižuje celkovou hmotnost hokejky. Hokejka s výbornými vlastnostmi pro náročné hobbíky a amatérské hráče krajských přeborů.

Brankářská hokejka Brians GSU-3 Light Wood INT Levá je k dispozici skladem dnes pouze za 1 179 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si Brians GSU-3 Light Wood INT můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brians GSU-3 Light Wood INT dnes a ušetřete 71 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Brankářská hokejka Brians GSU-3 Light Wood INT Levá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians GSU-3 Light Wood INT Levá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč