Brians GSU2 SR 26" / Černá-bílá-L

Kvalitní dřevěná brankářská hokejka Brian´s GSU2 SR je ideální pro hobby hráče a začátečníky. Povedená brankářská hůl s klasickým designem kanadského výrobce Brian´s. Cenově velmi dostupná brankářská hokejka značky Brian´s.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
750 Kč
Ušetříte:
60 Kč (8%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
27,00 €
Cena dnes jen:
690 Kč
Váš výběr: 26" / Černá-bílá-L
Varianty produktu: (4)

Kvalitní dřevěná brankářská hokejka Brian´s GSU2 SR je ideální pro hobby hráče a začátečníky. Povedená brankářská hůl s klasickým designem kanadského výrobce Brian´s. Cenově velmi dostupná brankářská hokejka značky Brian´s. Díky svému materiálu a provedení je určená především pro amatérské a hobby brankáře , kteří hledají hokejku s co nejlepším poměrem ceny a kvality . Dřevěné hokejky s označením Brian´s GSU jsou oblíbené pro nízkou hmotnost a dlouhou životnost . Hokejky tradičního výrobce v pěkném designu s velkým nápisem Brian´s na příložníků.

Brankářská hokejka Brians GSU2 SR 26" / Černá-bílá-L je k dispozici skladem dnes pouze za 690 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Brians GSU2 SR můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brians GSU2 SR dnes a ušetřete 60 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu brankářská hokejka Brians GSU2 SR 26" / Černá-bílá-L? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians GSU2 SR 26" / Černá-bílá-L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč