Brians GSU2 SR 26" / Černá-bílá-L

Kvalitní dřevěná brankářská hokejka Brian´s GSU2 SR je ideální pro hobby hráče a začátečníky. Povedená brankářská hůl s klasickým designem kanadského výrobce Brian´s. Cenově velmi dostupná brankářská hokejka značky Brian´s.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
750 Kč
Ušetříte:
60 Kč (8%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
26,73 €
Cena dnes jen:
690 Kč
Váš výběr: 26" / Černá-bílá-L
Varianty produktu: (3)

Kvalitní dřevěná brankářská hokejka Brian´s GSU2 SR je ideální pro hobby hráče a začátečníky. Povedená brankářská hůl s klasickým designem kanadského výrobce Brian´s. Cenově velmi dostupná brankářská hokejka značky Brian´s. Díky svému materiálu a provedení je určená především pro amatérské a hobby brankáře , kteří hledají hokejku s co nejlepším poměrem ceny a kvality . Dřevěné hokejky s označením Brian´s GSU jsou oblíbené pro nízkou hmotnost a dlouhou životnost . Hokejky tradičního výrobce v pěkném designu s velkým nápisem Brian´s na příložníků.

Brankářská hokejka Brians GSU2 SR 26" / Černá-bílá-L je k dispozici skladem dnes pouze za 690 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 29.5.2018, nebo si Brians GSU2 SR můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brians GSU2 SR dnes a ušetřete 60 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu brankářská hokejka Brians GSU2 SR 26" / Černá-bílá-L? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians GSU2 SR 26" / Černá-bílá-L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč