Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

Multifunkční závěsný posilovací systém (TRX popruhy) jsou mnohaúčelovou posilovací a rehabilitační pomůckou sloužící ke kondičnímu cvičení i k intenzivnímu posilování pomocí vlastní váhy těla.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
499 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
19,46 €
Cena dnes jen:
499 Kč
Logo výrobce: ACRA
Autorizovaný prodejce produktu Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

Jedná se o dokonalejší model popruhů vybavený kovovými přezkami na nastavení délky popruhů (až do maximální délky 245 cm), kovovou karabinou na snadné a rychlé upevnění. Popruhy s madly se zavěšují na upínací popruh, který umožňuje omezenou pohyblivost spojeného popruhu s madly. Tím se dá nastavit nestejnoměrné zatížení na končetiny - jedna zabírá vždy dříve než druhá, pokud jsou v nerovnovážném stavu (posunutím jednoho madla výš se druhé automaticky dostane do nižší polohy na upínacím popruhu).

Multifunkční závěsné posilovací popruhy slouží k posilování rukou, nohou, hrudních a břišních svalů, zádových svalů a na protahování celého těla. Závěsný posilovací systém představuje víceúčelový posilovač fungující na principu posilování vlastní hmotností.

Závěsný posilovací systém Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 499 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 25.10.2017, nebo si Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu závěsný posilovací systém Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

Nosnost:150 kg
Dotaz k produktu:

Acra Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Fitness doplňky
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč