inSPORTline Basicline 220 x 80 cm

Žebřiny inSPORTline Basicline 220 x 80 cm jsou kvalitní ribstole s jednoduchým designem. Stojny jsou vyrobeny z borového dřeva, které se svými vlastnostmi pro žebřiny skvěle hodí. Příčky jsou ze dřeva bukového.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 790 Kč
Ušetříte:
300 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
97,42 €
Cena dnes jen:
2 490 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline Basicline 220 x 80 cm

Žebřiny inSPORTline Basicline 220 x 80 cm jsou kvalitní ribstole s jednoduchým designem. Stojny jsou vyrobeny z borového dřeva, které se svými vlastnostmi pro žebřiny skvěle hodí. Příčky jsou ze dřeva bukového. Přírodní materiály zaručují zdravotní nezávadnost. Dřevo chrání vrstva bezbarvého laku a zvyšuje tak jeho odolnost vůči vnějším vlivům. Žebřiny inSPORTline Basicline 220 x 80 cm jsou kompaktní, takže se dobře hodí i do menších bytů či místností. Vynikají svou odolností, jednoduchou instalací a bezpečností používání. Žebřiny nabízí mnoho možností cvičení a rozšířit se navíc dají o další příslušenství jako jsou závěsné hrazdy, bradla, multitrainer či různé expandéry. Vysoká nosnost 130 kg dělá ze žebřin inSPORTline Basicline 220 x 80 cm ideální doplněk každé domácí posilovny, který ocení jak dospělí, tak děti.

Žebřiny jsou velmi žádané a preferované cvičební pomůcky. Vyrábí se v několika variantách, které se liší kvalitou použitého materiálu, velikostí a způsobem uchycení. Dřevěné žebřiny patří mezi nejprodávanější, oblíbené do bytových interiérů kde působí příjemně a jsou nenáročné na údržbu. Bukové dřevo je kompaktní, odolné a patří mezi nejpružnější přírodní materiál. Povrchová úprava speciálním certifikovaným lakem bez zápachu a nežádoucích zdravotních vlivů zaručuje pevnost ale pružnost a splňuje vysoké nároky. V rámci úrazu nebo prevence onemocnění nejen páteře jsou žebřiny základní cvičební vybavení, které poskytuje variabilitu využití pro celé tělo. Od komplexního posílení svalů břicha, zad, hýždí, dolních i horních končetin až po strečink.

Technický popis:

  • dřevěné ribstole
  • pevné a odolné lakovaný povrch (bezbarvý, bez zápachu, velmi odolný)
  • možnost připevnění doplňků
  • snadná údržba jednoduchá a rychlá montáž
  • materiál příček: bukové dřevo
  • materiál bočnic: borové dřevo
  • maximální nosnost: 130 kg/ 1 příčka
  • žebřiny se musí sestavovat celé
  • montáž žebřin není součástí produktu ilustrační foto

Žebřiny inSPORTline Basicline 220 x 80 cm je k dispozici skladem dnes pouze za 2 490 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 24.11.2017, nebo si inSPORTline Basicline 220 x 80 cm můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte inSPORTline Basicline 220 x 80 cm dnes a ušetřete 300 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Žebřiny inSPORTline Basicline 220 x 80 cm? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

inSPORTline Basicline 220 x 80 cm

výška žebřin:220 cm
šířka žebřin:80 cm
Dotaz k produktu:

inSPORTline Basicline 220 x 80 cm

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Fitness doplňky
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč