inSPORTline Basicline 245 x 90 cm

Žebřiny inSPORTline Basicline 245 x 90 cm jsou kvalitní ribstole s jednoduchým designem. Stojny jsou vyrobeny z borového dřeva, které se svými vlastnostmi pro žebřiny skvěle hodí. Příčky jsou ze dřeva bukového. Přírodní materiály zaručují zdravotní nezávadnost.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 890 Kč
Ušetříte:
300 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
101,73 €
Cena dnes jen:
2 590 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline Basicline 245 x 90 cm

Žebřiny inSPORTline Basicline 245 x 90 cm jsou kvalitní ribstole s jednoduchým designem. Stojny jsou vyrobeny z borového dřeva, které se svými vlastnostmi pro žebřiny skvěle hodí. Příčky jsou ze dřeva bukového. Přírodní materiály zaručují zdravotní nezávadnost. Dřevo chrání vrstva bezbarvého laku a zvyšuje tak jeho odolnost vůči vnějším vlivům. Žebřiny inSPORTline Basicline 245 x 90 cm jsou kompaktní, takže se dobře hodí i do menších bytů či místností. Vynikají svou odolností, jednoduchou instalací a bezpečností používání. Žebřiny nabízí mnoho možností cvičení a rozšířit se navíc dají o další příslušenství jako jsou závěsné hrazdy, bradla, multitrainer či různé expandéry. Vysoká nosnost 130 kg dělá ze žebřin inSPORTline Basicline 245 x 90 cm ideální doplněk každé domácí posilovny, který ocení jak dospělí, tak děti.Žebřiny jsou velmi žádané a preferované cvičební pomůcky. Vyrábí se v několika variantách, které se liší kvalitou použitého materiálu, velikostí a způsobem uchycení. Dřevěné žebřiny patří mezi nejprodávanější, oblíbené do bytových interiérů kde působí příjemně a jsou nenáročné na údržbu. Bukové dřevo je kompaktní, odolné a patří mezi nejpružnější přírodní materiál. Povrchová úprava speciálním certifikovaným lakem bez zápachu a nežádoucích zdravotních vlivů zaručuje pevnost ale pružnost a splňuje vysoké nároky. V rámci úrazu nebo prevence onemocnění nejen páteře jsou žebřiny základní cvičební vybavení, které poskytuje variabilitu využití pro celé tělo. Od komplexního posílení svalů břicha, zad, hýždí, dolních i horních končetin až po strečink.

Technický popis:

 • dřevěné ribstole pevné a odolné
 • lakovaný povrch (bezbarvý, bez zápachu, velmi odolný)
 • možnost připevnění doplňků
 • snadná údržba
 • jednoduchá a rychlá montáž
 • materiál příček: bukové dřevo
 • materiál bočnic: borové dřevo
 • výška žebřin: 245 cm
 • šířka žebřin: 90 cm
 • maximální nosnost: 130 kg/ 1
 • příčka žebřiny se musí sestavovat celé
 • montáž žebřin není součástí produktu
 • ilustrační foto

Žebřiny inSPORTline Basicline 245 x 90 cm je k dispozici skladem dnes pouze za 2 590 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si inSPORTline Basicline 245 x 90 cm můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte inSPORTline Basicline 245 x 90 cm dnes a ušetřete 300 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Žebřiny inSPORTline Basicline 245 x 90 cm? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

inSPORTline Basicline 245 x 90 cm

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Fitness doplňky
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč