inSPORTline Kombi 3 - 240 cm

Žebřiny s příslušenstvím inSPORTline Kombi 3 - 240 cm jsou ideálním domácím prostředkem pro každodenní cvičení a protahování celého těla. Díky množství doplňků je škála možných cviků opravdu široká.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
7 090 Kč
Ušetříte:
700 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
250,00 €
Cena dnes jen:
6 390 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline Kombi 3 - 240 cm

Žebřiny s příslušenstvím inSPORTline Kombi 3 - 240 cm jsou ideálním domácím prostředkem pro každodenní cvičení a protahování celého těla. Díky množství doplňků je škála možných cviků opravdu široká. Kromě samotných žebřin v příslušenství naleznete pevnou hrazdu s několika příčkami. Na tu jsou zavěšeny další doplňky, které jsou samozřejmě snadno odnímatelné a hrazdu i žebřiny tak lze využívat samostatně. Libovolně výškově nastavitelné kruhy jsou skvělé pro protažení a posílení stabilizačního svalstva. Další možnosti přidává silné šplhací lano, provazový žebřík a houpačka. Sestava je z kvalitního lakovaného borového a bukového dřeva a díky pevné konstrukci a nosnosti až 130 kg ji plně využijí jak dospělí, tak děti. Ty si zamilují zejména parádní skluzavku.

Pevné ukotvení žebřin do zdi zaručuje dokonalou bezpečnost. Pravidelným cvičením na tomto kompletu předejdete stále častěji se objevujícím potížím s oslabeným svalstvem, problémy s páteří a následnou bolestí. Žebřiny s příslušenstvím inSPORTline Kombi 3 skvěle zapadnou do každé místnosti a dovolí Vám procvičit celé tělo v pohodlí domova.Žebřiny jsou velmi žádané a preferované cvičební pomůcky. Vyrábí se v několika variantách, které se liší kvalitou použitého materiálu, velikostí a způsobem uchycení. Dřevěné žebřiny patří mezi nejprodávanější, oblíbené do bytových interiérů kde působí příjemně a jsou nenáročné na údržbu. Bukové dřevo je kompaktní, odolné a patří mezi nejpružnější přírodní materiál. Povrchová úprava speciálním certifikovaným lakem bez zápachu a nežádoucích zdravotních vlivů zaručuje pevnost ale pružnost a splňuje vysoké nároky. V rámci úrazu nebo prevence onemocnění nejen páteře jsou žebřiny základní cvičební vybavení, které poskytuje variabilitu využití pro celé tělo. Od komplexního posílení svalů břicha, zad, hýždí, dolních i horních končetin až po strečink.

Technický popis:

 • dřevěné ribstole
 • pevné a odolné
 • lakovaný povrch (bezbarvý, bez zápachu, velmi odolný)
 • odnímatelné příslušenství
 • závěsná hrazda
 • dva gymnastické kruhy
 • šplhací lano
 • lanový žebřík s dřevěnými příčkami
 • dětská skluzavka
 • snadná údržba
 • jednoduchá a rychlá montáž.

Žebřiny s příslušenstvím inSPORTline Kombi 3 - 240 cm je k dispozici skladem dnes pouze za 6 390 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 22.11.2017, nebo si inSPORTline Kombi 3 - 240 cm můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte inSPORTline Kombi 3 - 240 cm dnes a ušetřete 700 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Žebřiny s příslušenstvím inSPORTline Kombi 3 - 240 cm? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

inSPORTline Kombi 3 - 240 cm

Výška:240 cm
Šířka:80 cm
Hloubka:65 cm
Materiál:Borovice, buk
Nosnost:130 kg
Nosnost skluzavky:40 kg
Hmotnost:27 kg
Dotaz k produktu:

inSPORTline Kombi 3 - 240 cm

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Fitness doplňky
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč