SEDCO SLIDE BOARD 230x50 cm

Posilovací podložka SEDCO SLIDE BOARD. Oblíbená univerzální posilovací pomůcka, která je určená pro posilování celého těla. Slouží jako trenažer bruslení na suchu. Zajišťuje vysokou odolnost, snadnou manipulaci. Je vhodná pro hokejisty, rychlobruslaře.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
880 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,31 €
Cena dnes jen:
880 Kč
Logo výrobce: Sedco
Autorizovaný prodejce produktu SEDCO SLIDE BOARD 230x50 cm

Posilovací podložka SEDCO SLIDE BOARD. Oblíbená univerzální posilovací pomůcka, která je určená pro posilování celého těla. Slouží jako trenažer bruslení na suchu. Zajišťuje vysokou odolnost, snadnou manipulaci. Je vhodná pro hokejisty, rychlobruslaře. Spodní část fólie je opatřena protiskluzovou úpravou. Podložka je určená k posilování díky vlastní hmotnosti. Je složena z desky a páru nylonových návleků na boty nebo chodidla ve kterých po desce velmi dobře kloužou. Při tréninku se využívá hmotnosti těla, které působí jako odpor a tím dochází k jeho posilování. Cviky na bázi koncentrovaných třecích pohybů se vykonávají pomocí dodávaných návleků třením o podložku. S podložkou lze posílit svaly na celém těle, zejména na nohou a také lze zpevnit stabilizační svalstvo. Před každým použitím doporučujeme otřít plochu od prachu, jako prevenci proti poškrábání povrchu. Slide Board lze použít na koberci nebo tvrdé podlaze, jako dřevo, beton nebo linoleum. Je důležité, aby byl povrch čistý a suchý. Nedoporučujeme používat na trávě.

Technický popis:

  • Rozměry: 230x50 cm
  • Barva: černá
  • Nylon
  • Základ na odporu materiálu,kterým se posiluje vlastní vahou těla

Posilovací podložka SEDCO SLIDE BOARD 230x50 cm je k dispozici skladem dnes pouze za 880 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 26.3.2019, nebo si SEDCO SLIDE BOARD 230x50 cm můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte SEDCO SLIDE BOARD 230x50 cm dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Posilovací podložka SEDCO SLIDE BOARD 230x50 cm? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

SEDCO SLIDE BOARD 230x50 cm

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Fitnessové podložky
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč