Florbalové hole

Základem pro to, aby se vám florbal dobře hrálo, je vybrat si vhodnou florbalovou hůl. Velmi důležité je vědět, jak dlouhá by florbalová hokejka měla být. Délka florbalové hole se odvíjí od výšky hráče. Florbalová hokejka by měla sahat zhruba po pupík hráče. Dlouhá hůl pro florbal není pro hru úplně vhodná, protože budete mít míček moc daleko od těla a bude se vám velmi špatné střílet, naopak příliš krátká hůl může způsobit poranění zad.
Dalším kritériem pro výběr vhodné florbalky je zahnutí čepele. Pokud máte dole levou ruku, pak čepel florbalky musí směřovat vlevo a naopak pokud je dole prává ruka, čepel směřuje vpravo. Je třeba zvolit také správnou tvrdost hole pro florbal, ta se odvíjí od vaší váhy a síly. Čím větší je vaše síla, tím by měla být tvrdší i vaše hůl. Pokud zvolíte příliš měkkou hůl, vaše střely nebudou mít ten správný směr. Zde platí, že čím vyšší je číslo, které udává tvrdost hole, tím je hůl měkčí a více se prohne při střele.
V případě, že si nejste jisti, jak dlouhou a tvrdou hůl zvolit, neváhejte nás kontaktovat na našem telefonním čísle nebo e-mailu a my vám poradíme!
Florbalové hole si můžete osobě otestovat a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Stránkování: 1 2 3 4
Jediná florbalka z kolekce 2019/20 s 2° Tipcurve je právě tato oranžovomodrá kráska. Salming Raptor Tourlite Aero 2 gr má kousek na čepelí technologii Tipcurve, 2°zahnutí shaftu ve směru do forhendu. Toto zakřivení napomáhá při optimální kontrole balonku více za těle.
PowerLite™
Technologie PowerLite je nástupcem shaftů TourLite. V těchto nových vylepšených shaftech je použita speciální struktura karbonových vláken, které Salming získal při vyvíjení squashových raket. Tato nová materiálová směs má lepší absorpční vlastnosti. Shafty ze série PowerLite zároveň patří mezi nejlehčí shafty.

KickZone™
Díky technologii KickZone™ dochází při prohnutí hokejky při střelbě k většímu „vykopnutí“ spodní části hokejky při došvihu. Míček je tak vystřelen větší silou, vyšší rychlostí.

Oval shaft design
Oval shaft design je unikátní profil používaný na vybraných modelech značky Salming. Oválné držení v horní části omotávky plynule přechází do klasického kulatého držení ve spodní části omotávky. Oval Fusion prostě padne do ruky.

Čepel Salming Raptor
Čepel Salming Raptor je novinkou pro sezónu 2019/20, patří mezi rovnější (méně zahnuté) čepele s tenčím rámem.

Hlavním rozdílem čepele Raptor oproti jiným modelům značky je menší prohnutí i menší konkávnost. Čepel je od paty spíše rovná, žlábek na forhendové straně se prohlubuje až od prostředku čepele k samotné špičce, kde vám lehce pomůže při kličkách nebo techničtějších úderech.

Dalším klíčovým prvkem je stavba čepele a také vyplněné dílky na spodní hraně čepele. Čepel je pak pevnější v torzi a dokáže lépe přenášet síly z shaftu na míček.

Profil čepele při správném ovládnutí techniky umožňuje přesné ovládání míčku jak forhendovou tak bekendovou stranou.

Salming Raptor – The Playmaker. Lehká univerzální čepel pro sezónu 2019/20!

Materiál Endurance
Nevídaná odolnost, nízké tření a fantastické herní vlastnosti. Materiál Endurance je standardně používán na většině modelů Salming. Upozornění! Čepel je při instalaci nebo jejím zahýbání potřeba zahřát, použijte teplou vodu nebo horkovzdušnou pistol.

Omotávka Tourlite WetTac
Profesionální omotávka vynikající především svou nízkou hmotností. Tento typ omotávky naleznete na našich nejlehčích shaftech.
Salming Raptor Tourlite (Aero) 2 grSalming Raptor Tourlite (Aero) 2 gr2 499 Kč
Salming Raptor Tourlite (Aero) 2 gr - Dárek zdarmaSalming Raptor Tourlite (Aero) 2 gr - Doprava zdarma
Stránkování: 1 2 3 4
Florbalové hole - značky


0 ks zboží: 0 Kč