Florbalové hole

Základem pro to, aby se vám florbal dobře hrálo, je vybrat si vhodnou florbalovou hůl. Velmi důležité je vědět, jak dlouhá by florbalová hokejka měla být. Délka florbalové hole se odvíjí od výšky hráče. Florbalová hokejka by měla sahat zhruba po pupík hráče. Dlouhá hůl pro florbal není pro hru úplně vhodná, protože budete mít míček moc daleko od těla a bude se vám velmi špatné střílet, naopak příliš krátká hůl může způsobit poranění zad.
Dalším kritériem pro výběr vhodné florbalky je zahnutí čepele. Pokud máte dole levou ruku, pak čepel florbalky musí směřovat vlevo a naopak pokud je dole prává ruka, čepel směřuje vpravo. Je třeba zvolit také správnou tvrdost hole pro florbal, ta se odvíjí od vaší váhy a síly. Čím větší je vaše síla, tím by měla být tvrdší i vaše hůl. Pokud zvolíte příliš měkkou hůl, vaše střely nebudou mít ten správný směr. Zde platí, že čím vyšší je číslo, které udává tvrdost hole, tím je hůl měkčí a více se prohne při střele.
V případě, že si nejste jisti, jak dlouhou a tvrdou hůl zvolit, neváhejte nás kontaktovat na našem telefonním čísle nebo e-mailu a my vám poradíme!
Florbalové hole si můžete osobě otestovat a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Stránkování: 1 2 3 4
Stránkování: 1 2 3 4
Florbalové hole - značky


0 ks zboží: 0 Kč