Salming Floorball 2-pack Colour

Míčky Salming Floorball 2-pack jsou profesionální certifikované florbalové míčky se skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Atraktivní balení 2 barevných míčků.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
99 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
3,86 €
Cena dnes jen:
99 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Floorball 2-pack Colour

Míčky Salming Floorball 2-pack jsou profesionální certifikované florbalové míčky se skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Atraktivní balení 2 barevných míčků. Profesionální certifikovaný florbalový míček se skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Jeho povrch pokrývají důlky v jednou takové hustotě než je běžné u ostatních míčků na trhu. Míček tak létá stabilně a předvídatelně. Uvnitř míčku je v horizontální i vertikální ose zakomponovaný stabilizační prstenec (X-Bar), který ještě více zvyšuje stabilitu míčku v letu a zvyšuje jeho odolnost. Je vyroben ve Švédsku, za použití nejlepších dostupných výrobních technik.

Míčky Salming Floorball 2-pack Colour je k dispozici skladem dnes pouze za 99 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 24.4.2019, nebo si Salming Floorball 2-pack Colour můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Salming Floorball 2-pack Colour dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Míčky Salming Floorball 2-pack Colour? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Salming Floorball 2-pack Colour

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč