Worker gate

Branka 3 v 1 Worker gate je tréninkový set pro golf, baseball a fotbal, venkovní i vnitřní využití, snadná montáž. Multifunkční branka 3 v 1 fotbalová, golfová, baseballová je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli a pružné sítě.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
3 790 Kč
Ušetříte:
800 Kč (22%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
2 960 Kč
116,98 €
Cena dnes:
2 990 Kč
Logo výrobce: Worker
Autorizovaný prodejce produktu Worker gate

Branka 3 v 1 Worker gate je tréninkový set pro golf, baseball a fotbal, venkovní i vnitřní využití, snadná montáž. Multifunkční branka 3 v 1 fotbalová, golfová, baseballová je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli a pružné sítě. Díky tomu je tato branka 3 v 1 velmi stabilní a vhodná pro všechny druhy povrchů. Upevňovací svorky umožňují ukotvení branky v různém terénu. Branku 3 v 1 fotbalovou, golfovou, baseballovou lze využít při rekreačních i tréninkových aktivitách, ať už to v parku či na hřišti. Jednoduchá montáž branky umožňuje rychlou montáž a demontáž terčů, které jsou součásti balení.

Technický popis: pevná konstrukce z trubek o průměru 2,2 cm jednoduchá manipulace rychlá a snadná montáž/demontáž ušlechtilá nerezavějící ocel upevňující svorky pružná pevná síť kvalitní povrchová úprava maximální rozměry po rozložení: šířka 300 cm x výška 210 cm x hloubka 150 cm

Branka 3 v 1 Worker gate je k dispozici skladem dnes pouze za 2 990 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 24.11.2017, nebo si Worker gate můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Worker gate dnes a ušetřete 800 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Branka 3 v 1 Worker gate? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Worker gate

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč