Bauer Supreme 1S Grip S16 SR 102 / R-P92

Hokejka Bauer Supreme 1S Grip S16 SR s technologií Power Sense 2. Kombinace měkkých reagujících materiálů jádra čepele s pogumovanou vrstvou.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
6 199 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
6 137 Kč
243,38 €
Cena dnes:
6 199 Kč
Logo výrobce: Hejduksport
Autorizovaný prodejce produktu Bauer Supreme 1S Grip S16 SR
Váš výběr: 102 / R-P92
Varianty produktu: (3)
Velikost
Strana čepele
Hokejka Bauer Supreme 1S Grip S16 SR s technologií Power Sense 2. Kombinace měkkých reagujících materiálů jádra čepele s pogumovanou vrstvou. Sense uvnitř a na povrchu carbonová vlákna TeXTREM, která zajištují pružnost, lehkost, vyváženost a skvělý cit na kotouči. Čepel hokejky Bauer Supreme 1S je sice měkčí oproti hokejkám Vapor 1X nebo Nexus 1N, proto se veškerá energie z čepele hokejky přenese na puk a výsledkem je neskutečně tvrdá střela. Pouze u hokejek z nové řady Supreme nalezneme technologii MPK - Maximum Power Kick, která využivá fyzikální efekt katapultu, tedy maximalizuje přenos energie od hráče do střely a to díky kompletně nové geometrii shaftu v dolní části hokejky (oblast krčku). Užitek z této technologie pocítíte nejvíce při střelách z "první" a při tvrdé střele s nápřahem. Hranatý shaft s dvojitým konkávním prohnutím tzv. Power Shaft je na této hokejce inovován a to navýšením vrstev materiálu čímž je tužší. Tato inovace zlepšuje profil ohybu (Amplified Mid-Kick) a zároveň minimalizuje vychýlení shaftu při tvrdé střele, optimalizuje přenos energie a zaroveň navyšuje torzní tuhost čepele, což umožňuje přesnou střelu. Navíc inovace se týká i speciálního gripu 1S TACTILE, který je strategicky umístěn na spodních hranách shaftu. Tato novinka zlepšuje úchop a zamezuje nechtěnému pohybu shaftu při střele. Výška "žebrovaní" a jeho rozteč zajišťují ještě lepší cit než tradiční TAC - SPIRAL. Jednou z nejdůležitějších částí hokejky 1S tedy to, co ji dělá oproti konkurenci jedinečnou, je její čepel POWER SENSE 2, která byla zkonstruována pomocí nejnovějšího typu technologie SENSE. Zdokonalený proces nanášení vrstev SENSE a jejich propojení s karbonovými vlákny TeXTREME na vnější části čepele redukuje váhu na minimum a nabízí dokonalý balanc. Hokejka Supreme 1S navazuje na úspěšný model MX3 a technologickými inovacemi se posouvá zase o něco dál. Pokud vyznáváš tvrdou střelu, která téměř trhá brankovou síť, tak Supreme 1S je pro tebe ta správná volba.

Hokejka Bauer Supreme 1S Grip S16 SR 102 / R-P92 je k dispozici skladem dnes pouze za 6 199 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Bauer Supreme 1S Grip S16 SR můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Bauer Supreme 1S Grip S16 SR dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Hokejka Bauer Supreme 1S Grip S16 SR 102 / R-P92? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Bauer Supreme 1S Grip S16 SR 102 / R-P92

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč