Winnwell AMP500 YTH kalhoty L

Kalhoty Winnwell AMP500 YTH jsou lehké hokejové kalhoty vhodné pro začátečníky a nenáročné hobby hráče. Bezpečné kalhoty hráče dětské kategorie kanadské značky Winnwell.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
979 Kč
Ušetříte:
118 Kč (13%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
33,88 €
Cena dnes jen:
861 Kč
Logo výrobce: WinnWell
Autorizovaný prodejce produktu Winnwell AMP500 YTH kalhoty
Váš výběr: L
Varianty produktu: (4)
Velikost

Kalhoty Winnwell AMP500 YTH jsou lehké hokejové kalhoty vhodné pro začátečníky a nenáročné hobby hráče. Bezpečné kalhoty hráče dětské kategorie kanadské značky Winnwell. Kalhoty jsou opatřeny NXT technologií. Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell. V letošním roce je materiál s technologií NXT také u chráničů řady AMP500.

Co umí technologie Cleansport NXT?

Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto případě hokejové kalhoty) bez nežádoucích bakterií a zápachu. Cleansport NXT dokáže bezpečně a hlavně zdravotně odstranit veškeré bakterie, čímž odstraní nežádoucí zápach z hokejové výstroje.

Jak pracuje Cleansport NXT?

Skrytá “spící“ vrstva přátelských mikrobů NXT nanesených impregnací na povrchu. Při kontaktu s organickými materiály se tyto mikroby “probudí“ a začnou produkovat enzymy. Práce enzymů je zničit organické látky dříve než-li škodlivé bakterie. NXT mikroby jsou do materiálu začleněny ze stejného důvodu jako u potravin. Práce přátelských mikrobů NXT je rychlejší než-li práce těch škodlivých. Je–li materiál plně stráven: Zůstane pouze voda a oxid uhličitý. Enzymy nejsou biologicky rozložitelné a zmizí. Rodičovské mikroby zůstanou vázané na naneseném povrchu.

Hokejové kalhoty Winnwell AMP500 YTH kalhoty L dnes za pouhých 861 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Winnwell AMP500 YTH kalhoty objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 28.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 118 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Hokejové kalhoty Winnwell AMP500 YTH kalhoty L? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Winnwell AMP500 YTH kalhoty L

Barva:Černá
Dotaz k produktu:

Winnwell AMP500 YTH kalhoty L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč