Winnwell AMP500 YTH holeně 8"

Dětské chrániče Winnwell AMP500 YTH holení jsou nejprodávanější holeně pro hokejisty. Lehké a velmi dobře zpracované hokejové chrániče holení pro hobby až výkonnostní úroveň ledního hokeje.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
589 Kč
Ušetříte:
20 Kč (4%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
22,15 €
Cena dnes jen:
569 Kč
Logo výrobce: Hejduksport
Autorizovaný prodejce produktu Winnwell AMP500 YTH holeně
Váš výběr: 8"
Varianty produktu: (3)
Velikost

Dětské chrániče Winnwell AMP500 YTH holení jsou nejprodávanější holeně pro hokejisty. Lehké a velmi dobře zpracované hokejové chrániče holení pro hobby až výkonnostní úroveň ledního hokeje. Chrániče holení s nejlepším poměrem ceny a kvality. Jednoduchý kolenní výlisek z tvrzeného plastu bezpečně ochrání při čelních nárazech.

Dobrou ochranu najdeme také na zadní straně, lýtko hráče je chráněno přesahy z tvrzené pěny. Vnitřek holení je stejně jako u všech chráničů AMP500 opatřen patentovaným NXT materiálem, který zabraňuje vzniku nežádoucích bakterií. Vnitřní polstrování je na velmi dobré úrovni, nohy jsou tak jako v bavlnce. Díky použitému materiálu chrániče velmi dobře vysychají. Uchycení je řešeno širokým pásem se suchým zipem v oblasti lýtka a menším páskem pod kolenem. Holeně tak velmi dobře drží na svém místě, nemusíte tak zbytečně plácat dlouhé metry izolací. V případě juniorských velikostí je uchycení pouze v jednom bodě a to širokým páskem přes lýtko.

Dětské chrániče Winnwell AMP500 YTH holeně 8" je k dispozici skladem dnes pouze za 569 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 25.10.2017, nebo si Winnwell AMP500 YTH holeně můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Winnwell AMP500 YTH holeně dnes a ušetřete 20 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dětské chrániče Winnwell AMP500 YTH holeně 8"? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Winnwell AMP500 YTH holeně 8"

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč