Winnwell Classic 4-Roll SR černé 14"

Rukavice Winnwell Classic 4-Roll SR v černém provedení jsou velmi kvalitní hráčské rukavice v tradičním střihu s antibakteriálním NXT materiálem. Výborné rukavice na lední hokej pro náročné amatérské hráče.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 890 Kč
Ušetříte:
141 Kč (8%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
68,43 €
Cena dnes jen:
1 749 Kč
Logo výrobce: WinnWell
Autorizovaný prodejce produktu Winnwell Classic 4-Roll SR černé
Váš výběr: 14"
Varianty produktu: (2)
Velikost

Rukavice Winnwell Classic 4-Roll SR v černém provedení jsou velmi kvalitní hráčské rukavice v tradičním střihu s antibakteriálním NXT materiálem. Výborné rukavice na lední hokej pro náročné amatérské hráče. Model rukavic Winnwell Classic 4-Roll je vyroben s důrazem na maximální komfort a pohyblivost. Hlavní členění rukavic do 4 segmentů umožňuje výbornou pohyblivost a zároveň dostatečnou ochranu ruky hráče.

Válečky jsou nakloněny tak, aby co nejvíce podporovaly přirozený pohyb ruky při držení hokejky. Rukavice mají systém Lock Thumb , který zabraňuje vykloubení palce. Dlaň rukavice je vyrobena z Nash kůže, v nejvíce namáhané oblasti je kůže vyztužena silnějším překrytím, které prodlužuje životnost dlaně. Jednou z již tradičních vychytávek značky Winnwell je anti-bakteriální ošetření, tzv. CleanSport NXT Technology. Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell. V letošním roce je materiál s technologií NXT také u chráničů řady AMP500.

Co umí technologie Cleansport NXT?

Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto případě hokejové kalhoty) bez nežádoucích bakterií a zápachu. Cleansport NXT dokáže bezpečně a hlavně zdravotně odstranit veškeré bakterie, čímž odstraní nežádoucí zápach z hokejové výstroje.

Jak pracuje Cleansport NXT?

Skrytá “spící“ vrstva přátelských mikrobů NXT nanesených impregnací na povrchu. Při kontaktu s organickými materiály se tyto mikroby “probudí“ a začnou produkovat enzymy. Práce enzymů je zničit organické látky dříve než-li škodlivé bakterie. NXT mikroby jsou do materiálu začleněny ze stejného důvodu jako u potravin. Práce přátelských mikrobů NXT je rychlejší než-li práce těch škodlivých. Je–li materiál plně stráven: Zůstane pouze voda a oxid uhličitý. Enzymy nejsou biologicky rozložitelné a zmizí. Rodičovské mikroby zůstanou vázané na naneseném povrchu.

Hokejové rukavice Winnwell Classic 4-Roll SR černé 14" je k dispozici skladem dnes pouze za 1 749 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Winnwell Classic 4-Roll SR černé můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Winnwell Classic 4-Roll SR černé dnes a ušetřete 141 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu hokejové rukavice Winnwell Classic 4-Roll SR černé 14"? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Winnwell Classic 4-Roll SR černé 14"

Barva:Černá
Dotaz k produktu:

Winnwell Classic 4-Roll SR černé 14"

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč