Winnwell GX8 SR modrá 15" tm.modrá-bílá

Hokejové rukavice Winnwell GX8 SR kanadského výrobce jsou velmi kvalitní hráčské rukavice na lední hokej pro náročné amatérské hráče.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
POZÍTŘÍ
Značka:
Běžná cena:
1 999 Kč
Ušetříte:
609 Kč (31%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
54,11 €
Cena dnes jen:
1 390 Kč
Logo výrobce: WinnWell
Autorizovaný prodejce produktu Winnwell GX8 SR modrá
Váš výběr: 15" tm.modrá-bílá
Varianty produktu: (1)

Hokejové rukavice Winnwell GX8 SR kanadského výrobce jsou velmi kvalitní hráčské rukavice. Jsou určené pro náročné amatérské hráče. Lehká rukavice v povedeném střihu poskytuje maximální ochranu.


Mají tradiční střih a jsou vyrobeny s důrazem na maximální komfort a pohyblivost. Hlavní členění rukavic do 4 segmentů umožňuje výbornou pohyblivost a zároveň dostatečnou ochranu ruky hráče. Válečky jsou nakloněny tak, aby co nejvíce podporovaly přirozený pohyb ruky při držení hokejky. Rukavice mají systém Lock Thumb, který zabraňuje vykloubení palce.


Dlaň rukavice je vyrobena z Nash kůže a v nejvíce namáhané oblasti je kůže vyztužena silnějším překrytím, které prodlužuje životnost dlaně.


Jednou z již tradičních vychytávek značky Winnwell je anti-bakteriální ošetření, tzv. CleanSport NXT Technology. Technologie, která zabraňuje vzniku bakterií, čímž udržuje rukavice bez nežádoucího zápachu. NXT vložka je vyrobena z příjemné a hladké nylonové tkaniny, která výborně odvádí vlhkost.


Technologie Cleansport NXT

Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell. V letošním roce je materiál s technologií NXT také u rukavic AMP 500. Co umí technologie Cleansport NXT?


Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto případě hokejové rukavice) bez nežádoucích bakterií a zápachu. Cleansport NXT dokáže bezpečně a hlavně zdravotně odstranit veškeré bakterie, čímž odstraní nežádoucí zápach z hokejové výstroje.


Jak pracuje Cleansport NXT

  • 1. Skrytá “spící“ vrstva přátelských mikrobů NXT nanesených impregncí na povrchu
  • 2. Při kontaktu s organickými materiály se tyto mikroby “probudí“ a začnou produkovat enzymy.
  • 3. Práce enzymů je zničit organické látky dříve než-li škodlivé bakterie
  • 4. NXT mikroby jsou do materiálu začleněny ze stejného důvodu jako u potravin. Práce přátelských mikrobů NXT je rychlejší než-li práce těch škodlivých


Je–li materiál plně stráven:

  • Zůstane pouze voda a oxid uhličitý
  • Enzymy nejsou biologicky rozložitelné a zmizí
  • Rodičovské mikroby zůstanou vázané na naneseném povrchu

Hokejové rukavice Winnwell GX8 SR modrá 15" tm.modrá-bílá je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 1 390 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si Winnwell GX8 SR modrá můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Winnwell GX8 SR modrá dnes a ušetřete 609 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu hokejové rukavice Winnwell GX8 SR modrá 15" tm.modrá-bílá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Winnwell GX8 SR modrá 15" tm.modrá-bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč