Inline brusle, kolečkové brusle, inline shop

Máte rádi bruslení, ale nechce se vám čekat pouze na zimu? A co navíc spojit zábavné se zdravým? Není problém. Máme pro vás dobrou zprávu - kolečkové brusle! Inline bruslení patří mezi stále populárnější aktivitu a to nejen mezi mladou generací. Nezáleží na tom, že nebydlíte zrovna na vesnici, naše inline brusle můžete využít třeba i pro cestu do práce. Že máte raději trochu více adrenalinu? Naše nabídka zahrnuje ověřené značky kvalitních inline bruslí, které můžete využít například ke sjíždění svahů. Nesmíte ovšem zapomenout na bezpečnost v podobě in-line chráničů a přileb. I v tom vám poslouží naše široká nabídka příslušenství pro inline brusle. K výběru máte z předních sportovních značek jako Botas, K2, Powerslide nebo inline brusle Tempish. Neváhejte se sami přesvědčit. K pohodlnému výběru poslouží přehledný navigační panel. Pokud váháte s výběrem vhodného typu nebo velikosti nových inline bruslí, podívejte se do naší přehledné poradny pro inline brusle, nebo kontaktujte našeho obchodníka.

Inline brusle

Na SportCentralu najdete místa na inline bruslení v celé ČR, kde si své vybavení užijete.


Jak vybírat kolečkové brusle

Rekreační inline brusle jsou víceméně určené lidem, kteří se bruslí tak 1-2x do týdne. Bývají většinou vybaveny menšími kolečky a použité materiály jsou více pohodlné, což má za následek použití měkčích (také levnějších) materiálů. Takové měkké materiálu by při dlouhodobé zátěži a častém bruslení mohli spíše deformovat až zničit. Ložiska také nebývají nejkvalitnější, ale na druhé straně, tento druh bruslí bývá cenově nejpřijatelnější.

Fitnessové inline brusle jsou určeny více aktivním lidem, kteří se bruslí minimálně 2x v týdnu, nebo berou bruslení jako doplňkový sport (trénink), ale jsou vhodné i pro lidi kteří si bruslí čistě pro radost. Taková skupina lidí je největší, což je vidět na českých cyklosezkách a také proto jsou fitnessové inline brusle nejvíce prodávané. Jelikož je tu dost široká skupina lidí, přirozeně tu vznikla i dost široká škála fitnessových in-line bruslí. Základní řady bruslí poznáte podle menších koleček a klasického šněrování. Brusle vyšších řad už mají větší kolečka, kvalitnější ložiska a různé upínací systémy. Vyšší řady jsou určeny pokročilým, často trénujícím lidem a některé "high end" jsou dokonce vhodné již na maratony (tedy vrcholový sport).0 ks zboží: 0 Kč