Worker Verty M (od 120 do 160 cm)

celkem 7 obrázků

Chrániče Worker Verty jsou doporučovány jako ochrana pro nejmenší bruslaře. Chrániče jsou velmi lehké a neomezují pohyb dítěte, proto by měly být součástí výbavy každého rekreačního sportovce.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
429 Kč
Ušetříte:
80 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,59 €
Cena dnes jen:
349 Kč
Logo výrobce: Worker
Autorizovaný prodejce produktu Worker Verty
Váš výběr: M (od 120 do 160 cm)
Varianty produktu: (2)

Chrániče Worker Verty jsou doporučovány jako ochrana pro nejmenší bruslaře. Chrániče jsou velmi lehké a neomezují pohyb dítěte, proto by měly být součástí výbavy každého rekreačního sportovce. Set chráničů obsahuje šest částí - 2x chránič zápěstí, 2x chránič lokte a 2x chránič kolene. Vnější skořepina je vyrobena z pevného plastového materiálu, zatímco vnitřní část tvoří měkké a flexibilní pěnové polstrování, které je olemováno nylonovou tkaninou. Chrániče WORKER Verty zajišťují standartní ochranu při pádech a kolizích. Splňují technickou normu s označením EN 14120. Připevnění zajišťují pásky na suchý zip, které umožňují snadnou a především rychlou manipulaci. Chrániče WORKER Verty jsou vhodné také pro jízdu na skateboardu, pennyboardu nebo longboardu. Pro maximální ochranu doporučujeme chrániče zkombinovat také s ochrannou helmou.

Technický popis: 2x chránič zápěstí, 2x chránič lokte, 2 x chránič kolene, základní ochrana pro nejmenší bruslaře, velmi lehké, neomezují pohyb dítěte, skořepina z pevného plastu, vnitřní měkké polstrování, praktické lemování z nylonu zajišťuje ochranu při pádu, utahovací pásky na suchý zip, rychlá manipulace, vhodné pro jízdu na skateboardu,pennyboardu nebo longboardu, materiál: plast, nylon, hmotnost: 223 g.

Chrániče Worker Verty M (od 120 do 160 cm) je k dispozici skladem dnes pouze za 349 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 25.10.2017, nebo si Worker Verty můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Worker Verty dnes a ušetřete 80 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Chrániče Worker Verty M (od 120 do 160 cm)? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Worker Verty M (od 120 do 160 cm)

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč