Worker Violy M (od 120 do 160 cm)

celkem 6 obrázků

Chrániče Worker Violy by neměly chybět ve výbavě žádného rekreačního sportovce či sportovkyně. Chrániče WORKER Violy jsou doporučovány jako ochrana končetin a prevence následků úrazů při jízdě na kolečkových bruslích, skateboardu nebo na kole.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
390 Kč
Ušetříte:
100 Kč (26%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,35 €
Cena dnes jen:
290 Kč
Logo výrobce: Worker
Autorizovaný prodejce produktu Worker Violy
Váš výběr: M (od 120 do 160 cm)
Varianty produktu: (2)

Chrániče Worker Violy by neměly chybět ve výbavě žádného rekreačního sportovce či sportovkyně. Chrániče WORKER Violy jsou doporučovány jako ochrana končetin a prevence následků úrazů při jízdě na kolečkových bruslích, skateboardu nebo na kole. Komplet chráničů se skládá z šesti částí. Obsahuje dva chrániče zápěstí, dva loketní chrániče a dva chrániče na kolena. Vnější skořepina, která chrání části těla, je vyrobena z odolného plastu. Vnitřní část tvoří kvalitní polstrování, které skvěle padne každé malé sportovkyni. Chrániče WORKER Violy se připevňují pomocí nastavitelných pásek na suchý zip a umožňují tak rychlé zapnutí a rozepnutí. Pro maximální ochranu doporučujeme zkombinovat komplet chráničů s přilbou.

Technický popis: 2x chránič zápěstí, 2x chránič lokte, 2x chránič kolene, ochrana končetin, vhodné pro všechny in-line sporty i jízdu na kole, skořepina z odolného plastu, vnitřní měkké polstrování, nastavitelné pásky, připevnění na suchý zip, materiál: plast + nylon, hmotnost: 223 g.

Chrániče Worker Violy M (od 120 do 160 cm) je k dispozici skladem dnes pouze za 290 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Worker Violy můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Worker Violy dnes a ušetřete 100 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Chrániče Worker Violy M (od 120 do 160 cm)? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Worker Violy M (od 120 do 160 cm)

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč