Inline helmy pro děti

Jen málokterý rodič rád nechává své dítě bez dozoru. Ale je nemožné být s dítětem pořád? Dostane nové inline brusle a bude je chtít ukázat svým kamarádům. Je však potřeba být na pozoru. Dítě, více než kdokoliv jiný, je náchylné na různé pády a úrazy, proto je nutné dbát o maximální bezpečnost. Využijte naší nabídky dětských inline přileb a nedopusťte, aby si vaše dítě přivodilo ošklivý úraz hlavy. Pro dítě je inline helma nezbytnost.

Jak vybírat kolečkové brusle

Rekreační inline brusle jsou víceméně určené lidem, kteří se bruslí tak 1-2x do týdne. Bývají většinou vybaveny menšími kolečky a použité materiály jsou více pohodlné, což má za následek použití měkčích (také levnějších) materiálů. Takové měkké materiálu by při dlouhodobé zátěži a častém bruslení mohli spíše deformovat až zničit. Ložiska také nebývají nejkvalitnější, ale na druhé straně, tento druh bruslí bývá cenově nejpřijatelnější.

Fitnessové inline brusle jsou určeny více aktivním lidem, kteří se bruslí minimálně 2x v týdnu, nebo berou bruslení jako doplňkový sport (trénink), ale jsou vhodné i pro lidi kteří si bruslí čistě pro radost. Taková skupina lidí je největší, což je vidět na českých cyklosezkách a také proto jsou fitnessové inline brusle nejvíce prodávané. Jelikož je tu dost široká skupina lidí, přirozeně tu vznikla i dost široká škála fitnessových in-line bruslí. Základní řady bruslí poznáte podle menších koleček a klasického šněrování. Brusle vyšších řad už mají větší kolečka, kvalitnější ložiska a různé upínací systémy. Vyšší řady jsou určeny pokročilým, často trénujícím lidem a některé "high end" jsou dokonce vhodné již na maratony (tedy vrcholový sport).

Inline helmy pro děti - značky


0 ks zboží: 0 Kč