Inline helmy pro dospělé

Inline helmy pro dospělé představují nejdůležitější část výbavy každého dospělého bruslaře. Proto je této kategorii kladen ze strany výrobců velký důraz. Úkol inline přilby pro dospělé je chránit hlavu a zátylek bruslaře při pádu nebo srážce. Helmy na inline jsou sice lehké, ale velmi pevné a dobře větrané. Přilba pro inline brusle je složena z vnější skořepiny, vnitřní vypolstrované části a řemínků, která drží přilbu pevně na svém místě. Chraňte své zdraví a vyberte si z naší nabídky.

Jak vybírat kolečkové brusle

Rekreační inline brusle jsou víceméně určené lidem, kteří se bruslí tak 1-2x do týdne. Bývají většinou vybaveny menšími kolečky a použité materiály jsou více pohodlné, což má za následek použití měkčích (také levnějších) materiálů. Takové měkké materiálu by při dlouhodobé zátěži a častém bruslení mohli spíše deformovat až zničit. Ložiska také nebývají nejkvalitnější, ale na druhé straně, tento druh bruslí bývá cenově nejpřijatelnější.

Fitnessové inline brusle jsou určeny více aktivním lidem, kteří se bruslí minimálně 2x v týdnu, nebo berou bruslení jako doplňkový sport (trénink), ale jsou vhodné i pro lidi kteří si bruslí čistě pro radost. Taková skupina lidí je největší, což je vidět na českých cyklosezkách a také proto jsou fitnessové inline brusle nejvíce prodávané. Jelikož je tu dost široká skupina lidí, přirozeně tu vznikla i dost široká škála fitnessových in-line bruslí. Základní řady bruslí poznáte podle menších koleček a klasického šněrování. Brusle vyšších řad už mají větší kolečka, kvalitnější ložiska a různé upínací systémy. Vyšší řady jsou určeny pokročilým, často trénujícím lidem a některé "high end" jsou dokonce vhodné již na maratony (tedy vrcholový sport).

Inline helmy pro dospělé - značky


0 ks zboží: 0 Kč