Jadberg

Logo výrobce: Jadberg

JADBERG je česká firma vyrábějící sportovní oblečení a vybavení především pro týmový sport. JADBERG se zaměřuje na kvalitní výrobky, které vynikají funkčními materiály, perfektním zpracováním a atraktivními designy. V nabídce značky JADBERG naleznete sportovní oblečení a dresy pro fotbal, florbal, basketbal, házenou, volejbal, lední hokej, oblečení pro volný čas, míče, brankařské rukavice, stulpny, ponožky, tašky a další. Tato česká firma se specializuje na výrobu florbalového vybavení již od roku 1997 a za tu dobu si stihla v tak velké konkurenci vydobýt své čestné místo. Jadberg produkuje nejenom florbalové zboží, ale také vybavení a doplňky pro různé druhy týmových sportů jako je fotbal, volejbal či házená. Florbalky od Jadbergu se vyrábí z lehkého karbonu nebo kompozitu v délkách 97 až 99 cm a tvrdostech 25 – 30 mm. Čím vyšší je číslo tvrdosti, tím je hůl měkčí. Tvrdost 29 až 36 mm je vhodná pro děti, juniory a ženy. Středně siloví hráči a obránci si vybírají hokejky s tvrdostí 26 – 28 mm, a pro technické typy hráčů a útočníků jsou tu hole o tvrdostech 23 - 25 mm.
Nejdůležitější při volbě hole je správně vybrat její délku. Správnou délku zjistíme tak, že si florbalku postavíme před sebe a měla by sahat k pupíku. Dobře zvolená délka je velmi důležitá pro naučení se florbalové techniky.
Nezbytnou součástí každé hole musí být kvalitní čepel. Jadberg k jejich výrobě používá kvalitní pružný plast, aby se čepel dala dle potřeby ohýbat. Čepele jsou dodávány ve 3 tvrdostech – měkká, středně tvrdá a tvrdá a v nepřeberném množství barev. K holi také neodmyslitelně patří omotávka, která by měla být hlavně nesmekavá. Úkolem takové omotávky je sát pot, neprokluzovat v ruce a zajistit dokonalou manipulaci s holí při střele.
O florbalovou hůl se nebudete muset bát, když ji uložíte do vaků či toolbagů Jadberg. Vaky přes rameno mají velké množství kapes na uložení všech doplňků jako jsou míčky, potítka, čelenky či ochranné brýle, které se nejenom nezamlžují, ale hlavně ochrání vaše oči před prudkými střelami. Nejoblíbenějším multibagem mezi hráči je Toolbag Wings, kam uložíte až 10 holí včetně ostatního vybavení, nebo pojme 20 samotných holí. Toolbag je vlastně víceúčelová sportovní taška větších rozměrů, která je polstrována tak, aby předměty v něm uložené byly chráněny před poškozením či poškrábáním. Toolbagy mají také zpevněné popruhy, nastavitelný popruh přes rameno a jsou také opatřeny síťkami na sálovou obuv. Každý florbalový brankář ke své činnosti potřebuje kvalitní brankářskou helmu a vypolstrovaný dres, případně vestu, a kalhoty. Nejprodávanějším modelem od Jadbergu je jednoznačně dres Jadberg Defender a Kalhoty Jadberg Renegade, které svou prvotřídní kvalitou a hlavně nízkou pořizovací cenou lehce porazí modely od dražších výrobců. Jadberg u brankářského textilu hojně využívá technologie XGE – X-treme Goalie Equipment, což je technologie používající se u top brankářského vybavení. Takto označený dres je vybaven maximálním množstvím systémů, které mají brankáři pomoci znásobit jeho výkony. Dalšími používanými technologiemi jsou např. CoolMax a CoolFit využívající se u funkčního prádla jako jsou topy, šortky a v neposlední řadě také štulpny. CoolMax a CoolFit jsou multifunkční materiály, jejichž úkolem je odvádět pot, tudíž udrží tělo v suchu a pohodlí.

Florbalové vybavení Jadberg si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Výrobky značky Jadberg jsou zastoupeny v následujících kategoriích:


0 ks zboží: 0 Kč