Jobe Aero SUP Duna 11.6

celkem 7 obrázků

Paddleboard Jobe Aero SUP Duna 11.6 je ideální na dlouhé vyjížďky, prozkoumávání okolí nebo intenzivnější pádlování při vyšší rychlosti. S tím souvisí i tvar celého paddleboardu

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
25 990 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
24 990 Kč
1 016,82 €
Cena dnes:
25 990 Kč
Logo výrobce: Jobe

Paddleboard Jobe Aero SUP Duna 11.6 je ideální na dlouhé vyjížďky, prozkoumávání okolí nebo intenzivnější pádlování při vyšší rychlosti. S tím souvisí i tvar celého paddleboardu. Nos je mnohem více zašpičatěn a základna užší než u pomalejších paddleboardů. Disponuje 20 cm ploutví ve spodní části a dvěma elastickými držáky v přední a zadní části desky. Paddleboard Aero Duna 11.6 je určen spíše pro pokročilejší a zdatnější paddleboardisty, a to především kvůli své vyšší rychlosti a středně vysoké ovladatelnosti (manévrování). Se svou hmotností 9,3 kg včetně ploutve a nosností až 120 kg patří mezi bytelnější paddleboardy. Součástí balení je hliníkové nastavitelné pádlo, nafukovací pumpa, ploutev a bezpečnostní lanko (paddleboard leash). Vše je zabaleno do stylového batohu, který barevně ladí se všemi uvedenými součástmi balení.

Paddleboard Jobe Aero Duna 11.6 je vhodný na všechny vodní plochy. Novinkou modelu 2017 je extra kapsa na nepromokavém batohu JOBE. Paddleboardy Jobe vynikají svou kvalitou a lehkostí. Díky speciální „drop-stitch“ technologii jsou SUP Jobe až o třetinu lehčí a zároveň o třetinu pevnější než paddleboardy ostatních značek a patří tak k nejlehčím paddleboardům na trhu. Povrch je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, díky kterým jsou paddleboardy vysoce odolné proti poškození, promáčknutí či propíchnutí. Nejsou lepeny manuálně lepidlem (manuálně lepené paddleboardy využívají až 15 vrstev lepidla, což způsobuje vznik viditelných bublin a nižší pevnost), ale laserem. Paddleboardy Jobe lze díky tomu nafouknout až na tlak 20 PSI, což zaručuje nesrovnatelně lepší chování na vodě, stabilitu a torzní tuhost. Paddleboardy Jobe jsou dodávány s veškerým příslušenstvím, které zahrnuje výkonnou pumpu s odnímatelným přesným manometrem, plovacím hliníkovým pádlem v reflexní barvě, která jde skvěle vidět na vodě (ne všechna pádla ostatních značek plavou), paddleboard leashem (bezpečnostní lanko), opravnou lepící sadou a velkým vodotěsným batohem, do kterého se veškeré toto příslušenství přehledně naskládá a celá výbava je tak připravena na cestu. Stačí tak pouze přijít na startovní pozici, nafouknout, naskočit na board a pádlovat.

Technický popis:

 • paddleboard pro všechny věkové kategorie
 • rychlejší provedení
 • dobrá ovladatelnost a stabilita
 • vhodné na všechny vodní plochy
 • součástí leash, pádlo, pumpa, batoh, ploutev, sada na opravu plováku čtvercový ocas špičatější nos
 • hmotnost: 9,3 kg (včetně ploutve)
 • objem: 317 l
 • nosnost: 120 kg
 • rozměry: 350 x 76 cm
 • materiál konstrukce: 2 vrstvy PVC
 • tloušťka: 15 cm

Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Duna 11.6 je k dispozici skladem dnes pouze za 25 990 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 22.11.2017, nebo si Jobe Aero SUP Duna 11.6 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Jobe Aero SUP Duna 11.6 dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Paddleboard s příslušenstvím Jobe Aero SUP Duna 11.6? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Jobe Aero SUP Duna 11.6

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč