Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl

Nutrend Flexit Gelacol je výrobek vhodný pro sportující mládež a děti již od 12 let. Hotový hydrolyzát želatiny je vysoce funkční, využitelný a lehce stravitelný.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
225 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
8,81 €
Cena dnes jen:
225 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend Flexit Gelacol
Váš výběr: 180 tbl
Varianty produktu: (2)
Kolagenní bílkovina (hydrolyzát želatiny) - zdroj širokého spektra aminokyselin a peptidů, spolupůsobících při tvorbě kolagenu.


Je určen pro: snížení zatížení kloubů při fyzické zátěži, zejména při sportu a nadváze. Výrobek je vhodný pro sportující mládež a děti již od 12 let.

Hotový hydrolyzát želatiny je vysoce funkční, využitelný a lehce stravitelný.
Doporučené dávkování: základní doporučená dávka: 4-6 kapslí denně rozděleno mezi jídly až do spotřebování jednoho balení. Při provozování sportovních aktivit lze podávat až 8 kapslí denně mezi jídly. Maximálně lze užít 8 kapslí denně.

Doplněk stravy kloubní výživa Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl dnes za pouhých 225 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Nutrend Flexit Gelacol objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 28.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu doplněk stravy kloubní výživa Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Výživa a nápoje
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč