Worker TriGo Skate LED 26 - 29 / Modrá

celkem 11 obrázků

Dětské kolečkové brusle Worker TriGo Skate LED s anatomicky tvarovanou botou splňují nejvyšší bezpečnostní normy. Navíc disponují svítícími předními kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,82 €
Cena dnes jen:
890 Kč
Logo výrobce: Worker
Autorizovaný prodejce produktu Worker TriGo Skate LED
Váš výběr: 26 - 29 / Modrá
Varianty produktu: (2)
Velikost
Barva

Dětské kolečkové brusle Worker TriGo Skate LED s anatomicky tvarovanou botou splňují nejvyšší bezpečnostní normy. Navíc disponují svítícími předními kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu. K rozsvícení však není potřeba žádných baterií, vše má na svědomí magnetická energie, která je vytvářena při roztočení koleček. Vynikají také jednoduchým nastavením velikostí a možností uspořádání koleček tri-skate (dvojice zadních koleček pro lepší stabilitu) nebo in-line (tři kolečka v řadě). Upínání bruslí bezpečnostními přezkami MicroLock v oblasti kotníků a nártů zvládnou děti brzy samy. A Vy se můžete spolehnout, že jsou díky tomu jejich nohy v inline bruslích stabilní. Hlavní výhody dětských inline bruslí TriGo Skate LED: Přední kolečka s LED diodami (svítí po roztočení) Praktická nastavitelná velikost skeletu XS (26-29) Vnitřní polstrování s antibakteriální ochranou, upínání přezkami Přizpůsobení bruslí dovednostem dítěte - tri-skate nebo in-line.

Základní parametry bruslí TriGo Skate LED:

  • Maximální zatížení: 30 kg
  • Tvrdost koleček: 82A
  • Materiál koleček: PVC
  • Velikost koleček: 64 mm
  • Kvalitní ložiska ABEC 5 Carbon
  • Rám z vysoce tvrzeného plastu

Dětské kolečkové brusle Worker TriGo Skate LED 26 - 29 / Modrá je k dispozici skladem dnes pouze za 890 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Worker TriGo Skate LED můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Worker TriGo Skate LED dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dětské kolečkové brusle Worker TriGo Skate LED 26 - 29 / Modrá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Worker TriGo Skate LED 26 - 29 / Modrá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč