Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g

Nutrend Creatine Monohydrate je jeden těch nejlepších surovin. Obsahuje špičkovou surovinu CREAPURE®, jejíž účinnost a kvalita je léty prověřena. CREATINE MONOHYDRATE je 100% čistý kreatin v sypké formě.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
570 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
22,33 €
Cena dnes jen:
570 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g
Používejte CREATINE MONOHYDRATE v tzv. kreatinových cyklech - 4 týdny pravidelně používejte každý den a poté zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Kreatinové cykly doporučujeme následovat u všech kreatinových produktů.
Doporučené dávkování: Tréninkové dny: základní denní dávka pro podporu výkonnosti je 5 g (2 zarovnané kávové lžičky) po tréninku. Netréninkové dny: použijte 5 g ráno. Pravidelně dávkujte 4 týdny, pak zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Používejte vždy v kombinaci se sacharidy (např. společně s gainerem, zajistíte tak lepší využitelnost a efektivnost).

Použití: dle doporučeného dávkování odměřte a rozmíchejte ve sportovním nápoji. Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 4 měsíců.

Doplněk stravy kreatin Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g dnes za pouhých 570 Kč je skladem na provozovně a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Pokud si Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve čtvrtek 23.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu doplněk stravy kreatin Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Výživa a nápoje
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč