BCB Adventure Water To Go 3in1 black Černá

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 3in1 black je transparentní přenosná filtrační lahev 3 in 1 o objemu 500 ml odstraňující více než 99,9% všech nečistot z vody.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
880 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
101 Kč (12%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
30,27 €
Cena dnes jen:
779 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure Water To Go 3in1 black
Váš výběr: Černá
Varianty produktu: (1)
Barva

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 3in1 black je transparentní přenosná filtrační lahev 3 in 1 o objemu 500 ml odstraňující více než 99,9% všech nečistot z vody. Slouží jako stylový praktický doplněk, který by neměl chybět na žádné cestě ani při každodenních aktivitách. Přináší obrovské úspory ve srovnání s balenou vodou. Má filtrační systém Water-to-Go™ ( http://www.watertogo.org/) zanechá pouze čistou nezávadnou vodu. Lahev je lehká a opakovaně použitelná s ergonomickým designem a úchopem. Životnost filtru je na 130 litrů vody nebo 2 měsíce, poté jej nutné jej vyměnit. Obsahuje jeden filtr. Zachycuje bakterie, viry, chlor, těžké kovy, fluoridy, měď, nepříjemné chutě a zápach. Vyrobena z plastu, který neobsahuje BPA. Před použitím aktivujte filtr namočením do vody minimálně na 15 minut.

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 3in1 black Černá dnes za pouhých 779 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si BCB Adventure Water To Go 3in1 black objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 24.10.2017. Nákupem dnes ušetříte 101 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 3in1 black Černá? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

BCB Adventure Water To Go 3in1 black Černá

Materiál:Plast
Objem:500 ml
Dotaz k produktu:

BCB Adventure Water To Go 3in1 black Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč