BCB Adventure Water To Go 750ml

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 750ml je přenosná filtrační lahev o objemu 750 ml odstraňující více než 99,9% všech nečistot z vody. Má povrch s pryžovou vrstvou pro lepší úchop.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 255 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
340 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
35,80 €
Cena dnes jen:
915 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure Water To Go 750ml

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 750ml camo je přenosná filtrační lahev o objemu 750 ml odstraňující více než 99,9% všech nečistot z vody. Má povrch s pryžovou vrstvou pro lepší úchop. Využívá technologie vesmírného programu NASA a přináší obrovské úspory ve srovnání s balenou vodou. Má filtrační systém Water-to-Go™ ( http://www.watertogo.eu/). Obsahuje jeden filtr. Je vyrobeno z plastu, který neobsahuje BPA. Lahev lze mýt v myčce. Životnost filtru je na 200 litrů vody nebo 3 měsíce, poté jej nutné jej vyměnit. Má biologicky rozložitelnou membránu filtru. Zachycuje bakterie, viry, prvoky, fluoridy, chlor, nemoci přenášené vodou, těžké kovy a zápach. Výsledky filtrace byly potvrzeny zkušebnami v Evropě, Americe a Asii. Před použitím aktivujte filtr namočením do vody minimálně na 25 minut.

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 750ml dnes za pouhých 915 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si BCB Adventure Water To Go 750ml objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 21.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 340 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 750ml? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

BCB Adventure Water To Go 750ml

Objem/obsah:750 ml
Barva:maskovací
Materiál:plast / pryž
Dotaz k produktu:

BCB Adventure Water To Go 750ml

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč