Coghlan´s Tent Light

Svítilna do stanu Coghlan´s Tent Light je určená k pověšení do stanu nebo kolem piknikového stolu. Svítivost je 120 lumenů. Svítilna nabízí měkké světlo rozplýlené v úhlu 360º.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
527 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
78 Kč (15%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
17,59 €
Cena dnes jen:
449 Kč
Logo výrobce: Coghlan's
Autorizovaný prodejce produktu Coghlan´s Tent Light

Svítilna do stanu Coghlan´s Tent Light je určená k pověšení do stanu nebo kolem piknikového stolu. Svítivost je 120 lumenů. Svítilna nabízí měkké světlo rozplýlené v úhlu 360º. Pružné silikonové tělo svítilny je odolné proti pádu. Má 4 úrovně jasu, které lze po zapnutí svítilny regulovat tlačítky "+" a "-" -doba použití až 40 hodin v závislosti na kvalitě použitých baterií (nejsou součástí dodávky). Rukojeť s dělenou smyčkou umožňuje svítilnu zavěsit na libovolné místo. Protiskluzová spodní část a voděodolná úprava.

Svítilna do stanu Coghlan´s Tent Light je k dispozici skladem dnes pouze za 449 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 27.11.2017, nebo si Coghlan´s Tent Light můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Coghlan´s Tent Light dnes a ušetřete 78 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Svítilna do stanu Coghlan´s Tent Light? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Coghlan´s Tent Light

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč