Cocoon Conflower

Spacáková přikrývka Cocoon Conflower je velmi lehká a prostorná přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Má obdélníkový tvar a dostatečný prostor pro nohy.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 025 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
326 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 682 Kč
66,47 €
Cena dnes:
1 699 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon Conflower

Spacáková přikrývka Cocoon Conflower je velmi lehká a prostorná přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Má obdélníkový tvar a dostatečný prostor pro nohy. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Boční otevírání se zapínám Velcro® (na suchý zip), kapsa pro vložení polštáře. Má dvojité prošívání se zesílenými klíny a nylonový kompresní vak.

Použitelné také jako hygienická vložka do spacího pytle dekového tvaru, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost. Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Hedvábí je prodyšné, měkké a poskytuje na dotek velmi příjemný pocit. Dobře reaguje na měnící se teploty, působí chladivě během tropických teplot a hřejivě v chladných podmínkách. Teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu.

Spacáková přikrývka Cocoon Conflower je k dispozici skladem dnes pouze za 1 699 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 22.11.2017, nebo si Cocoon Conflower můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon Conflower dnes a ušetřete 326 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka Cocoon Conflower? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon Conflower

Hmotnost:160 g
Rozměry:220 x 90 cm
Dotaz k produktu:

Cocoon Conflower

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč