Cocoon Mumie natural I.

Spacáková přikrývka Cocoon Mumie natural je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Má kapsu pro vložení polštáře a stahovací kapuci.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 345 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
246 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
42,99 €
Cena dnes jen:
1 099 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon Mumie natural I.

Spacáková přikrývka Cocoon Mumie natural je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Má kapsu pro vložení polštáře a stahovací kapuci. Dostatečně široká horní část a zúžený prostor pro nohy. Dále má dvojité prošívání a nylonový kompresní vak. Použitelná také jako hygienická vložka do spacího pytle tvaru mumie, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost.

Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Hedvábná bavlna je vynikající materiál kombinující vlastnosti bavlny a hedvábí v poměru 55% hedvábí a 45% egyptské bavlny. Hedvábná bavlna je trvanlivější, o něco těžší a silnější než čisté hedvábí. Dobře reaguje na měnící se teploty, působí měkce na pokožku a má malou velikost balení. Teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu.

Spacáková přikrývka Cocoon Mumie natural I. je k dispozici skladem dnes pouze za 1 099 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 24.11.2017, nebo si Cocoon Mumie natural I. můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon Mumie natural I. dnes a ušetřete 246 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka Cocoon Mumie natural I.? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon Mumie natural I.

Hmotnost:180 g
Rozměry:241 x 90/56 cm
Materiál:hedvábná bavlna
Dotaz k produktu:

Cocoon Mumie natural I.

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč